MENU

Forum - witam

witam

witam

witam serdecznie wszystkich jednoocznych, ciągle mam problemy z prawym okiem ,mam 21 lat i odwarstwienie siatkówki z przedarciem-nawracające, krótkowzroczność- 6 dioptrii,cysty siatkówki obwodowej,zwyrodnienia siatkówki, pęcherz,męty,duży ubytek w polu widzenia, ponad to jestem po witrektomii i laseroterapii, nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzić, ponieważ dopiero od niedawna jestem -jednooki- prosze wszystkich w podobnej sytuacji i nie tylko o kontakt...

 

witam

zobaczysz wszytsko sie ustatkuj.glowa do gory.ja 10 lat temu mialem 6 operacji na oko i mam stopiona cala siatkowke tak,ze nawet nie da sie rogowki przeszczepic.zobaczysz wszytsko sie ulozy.

Re: witam


dodektrn:
zobaczysz wszytsko sie ustatkuj.glowa do gory.ja 10 lat temu mialem 6 operacji na oko i mam stopiona cala siatkowke tak,ze nawet nie da sie rogowki przeszczepic.zobaczysz wszytsko sie ulozy.

 

hej dzięki ale zaczynam w to wątpić....rozumiesz wszystko się zawaliło, miałem prace, dziewczyne, dobry humor...teraz zostało mi tylko:L4 , wspomnienia byłej dziewczyny i ciągłe zamartwianie się....a ciebie podziwiam..pewnie stwierdzisz że przesadzam ale to u mnie w sumie nowa rzecz

[ta ślepota na jedno oko} i nie wiem czy da się coś z tym jeszcze zrobić, miałeś może robioną witrektomie??? pozdrawiam

 

witam

a nie wiem.bylem maly to zbytnio sie tym nie interesowalem . i co dziewczyna Cie zostawila w takim stanie ?:|