MENU

Forum - Operacja siatkówki

Operacja siatkówki

Operacja siatkówki

Witam

Czy ktoś z was ma wiedzę gdzie najlepiej operują siatkówkę w Niemczech ?  Jestem juz po 5 operacjach w Polsce można powiedzieć ze oko ledwo "dyszy" i zastanawiam się czy za granica są w stanie wykonać operacje lepiej niż w POlsce.

Jeśli ktoś z  was ma doświadczenia z tamtejszymy klinikami albo słyszał cos o jakimś specjaliście bardzo proszę o wpis

 

Pozdrawiam

Operacja siatkówki

Mamy w Polsce naprawdę dobrych fachowców tej dziedzinie. Wręcz zachód uczy się od nas.

Zgłębiałem temat, też już ywbierałem się do Berlina, wykonywałem tłumaczenia dokumentów ze szpitali itd, ale polscy lekarze sprowadzili mnie na ziemię.

Jeżeli chcesz pozbyć się kilku tys Euro to spoko, ale myslę że jeśli jesteś po 5 operacjach i skutek jest marny to jesteś w podobnej sytuacji jak ja.

Na zachodzie stosują te same metody, mają ten sam sprzęt, nawet największy cudotwórca i magik nie zrobi nic jesli siatkówka bedzie mocno uszkodzona.

Każda ingerencja osłabi oko, będzie prowadzić do znaiku galki a już nie pomoże, nie wiem w jakiej kondycji masz siatkówkę ale jesli po 5 operacjach masz slabe rezultaty to domyslam się ze nie jest ona najlepsza.

Podobno jesli oko nie funkcjonuje przez kilka lat to zanika nerw wzrokowy  więc nawet jeslilekarz przyłoży siatkówke idealnie i bedzie ona w super stanie to i tak widzenia można nie odzyskać.

 

Tzymaj się

pozdrawiam

Operacja siatkówki

 

 Witam

Objeździłem wszystkich "specjalistów" w Polsce i każdy kolejny miał zastrzeżenia do drugiego :) lekarka ze szpitala w którym miałem ostatnią operację doradziła , że jeśli już to w Bremen w Niemczech . Oczywiście są u nas dobrzy lekarze ale trzeba mieć wielkie szczęście żeby na takiego trafić :) może ktoś z was zna dr. Robaszkiewicza? byłem na wizycie przyznam , że wrażenia z wizyty świetne w zasadzie pierwszy raz spotkałem człowieka :) podobno jest świetny , ale znajoma lekarz powiedziała , że gorzej sobie radzi z ciężkimi przypadkami i sam nie wiem co robić.

A jaka jest różnica pomiędzy naszymi lekarzami a np niemieckimi? a taka , że tam lekarz powie "ja nie potrafie tego zrobić : i odsyła do innego specjalisty najlepszego jaki jest , u nas trafic na lekarza operatora , który powie " ja jestem za słaby  lepiej zoperuje to inny lekarz " jest niemożliwe. A uwierzcie mi byłem u wszystkich już chyba specjalistów..

Tak więc jeśli ktoś z was ma jakiekolwiek informacje proszę o info

 

Pozdrawiam  

Operacja siatkówki

Jeśli chodzi o dr Robaszkiewicza Jacka z Warszawy to gorąco polecam,jest naprawdę bardzo dobry a jeśli nie jest w stanie sobie z czymś poradzić (zdarza się to na 1 z10000 przypadków) to mówi od razu nie eksperymentuje.Pozdrawiam