MENU

Forum - Gatka się wita :)

Gatka się wita :)

Gatka się wita :)

Witam serdecznie. Jestem przeszczęśliwa, że znalazłam to forum :)

Jestem jednooczna od 2 rż (retinoblastoma). Jak miałam kilkanaście lat miałam wszczepioną sztuczną gałkę oczną (implant?) we Francji. Miałam śliczną francuską protezkę, ale z niej wyrosłam :( Potem kolejne miałam robione szklane w Niemczech, ostatnią w Krakowie.

Niestety odkąd noszę szklane epiprotezy to regularnie raz na kilka lat mi się tłuką. Od 2002 roku stłukłam trzy, ostatnią dziś rano :( Jestem zrozpaczona, bo w następną sobotę mamy ślub w bliskiej rodzinie, a dwa tygodnie później będę mamą chrzestną.

Z racji tego że jest niedziela napisałam maila do wychwalanego przez Was Pana Andrzeja. Na stronie jest tylko mail i telefon stacjonarny więc dziś się nie dodzwonię :( Jutro będę dzwonić i mam nadzieję, że gdzieś mnie "wciśnie" i da chociaż protezę zastępczą :(

Do Krakowa jakoś po przeczytaniu Waszych opinii nie mam ochoty jechać, tym bardziej, że ostatnio nie czułam się tam komfortowo, a i protezka nie była idealna.

Moje życie w skrócie: mąż, synek (4L), praca w biurze. Nie odważyłam się zrobić prawa jazdy ale myślę o tym coraz częściej. 

Mam setki pytań, pewnie część odpowiedzi znajdę na forum ...

 Pozdrawiam wszystkich

Gatka się wita :)

Witaj Gatko!

O ile mi wiadomo, to jak dzwonisz na stacjonarny, usłyszysz wiadomość na sekretarce i Pan Andrzej podaje tam numer komórki. Chyba, że coś się zmieniło.

Mam nadzieję, że gdzieś Cię wciśnie i Ci pomoże - to dobry człowiek :)