MENU

Forum - aż sie boje

aż sie boje

aż sie boje

Witam wszystkich serdecznie.Jestem z wami i mam podobne problemy,ale jakos nie moge sie przełamac czytac wszystko bo zdoluje sie na maxa,a ja taak chcielabym normalnie zyc i uwazac sie ze jest wszystko ok.pozdrawiam

aż sie boje

Kochana Kropko! Ja tu tylko na moment zajrzałam, bo jakoś pustawo i ponuro na tym portalu i na nic się zdały moje nawoływania, by się Cyklopy rozchmurzyły. Zatem mam dla Ciebie tylko taką nieskromną propozycję: wejdź proszę na mój profil i poczytaj moje posty. Gwarantuję, że raczej Cię podniosą na duchu, zamiast zdołować! Głowa do góry! Będzie dobrze!Perskie oko

aż sie boje

Hej Kresko, nie ma się czego obawiać. Wprawdzie nasza Iskra Wesoła Cesarzówka mówi, że jesteśmy smutasy, ale to nieprawda! Każdy z nad być może jest zbyt zajęty swoim życiem, by codziennie pisać na forum, zwłaszcza, że jednak jest ono tematyczne - bo jednooczni.org. Sama udzielam się także na innych forach, więc tutaj chciałabym się dzielić wiedzą z zakresu naszego "problemu", dlatego może wychodzi tak ponuro.

A że pusto... Jednooczni to wciąż wyjątkowi ludzie i nie ma ich wielu, a dla siebie staramy się być pomocni jednak tutaj i przychodzimy kiedy tylko możemy. Jeszcze 8 lat temu myślałam, że jestem jedyna i że to koniec świata... Świat jednak nadal trwa, a ja wraz z nim.

Kropko, nie ma w naszych postach niczego, czego mogłabyś się przestraszyć, najwyżej się pośmiejesz - patrz wątek humorystyczny :)

aż sie boje

Ja też się boje chociaż wiem , że nie ma czego hehe nie strach ma wielkie oczy ja już się nie boje