MENU

Forum - Witajcie!

Witajcie!

Witajcie!

Witam wszystkich jestem Ania z Dobrego Miasta .Mam 28 lat i od urodzenia jestem osobąjednooczną.Miałam zaćmę jaskrę prawego oka gałka zanikająca.Dwa tygodnie temu zrobiłam operację w Olsztynie ,byłam tam pierwszą osobą operowaną pod kątem usunięcia gałki z wszczepieniem implantu .Jak na razie wszystko ok, teraz czeka mnie dobór protezy.Cieszę się że jest nas-towarzyszy niedoli;) na tym forum tak wielu. Pozdrawiam!

Witajcie!

WitajPerskie oko Będzie dobrze.

Witajcie!

Witaj Aniu, szczerze to jestem w szoku że Olsztyn zaczął robić takie zabiegi. Oby z dobrym skutkiem, czego szczególnie Tobie życzę.

Witajcie!

Witaj miło poznać kogoś z okolicy ja jestem z Radostowa to  około 15 km od Dobrego miasta  bapisz jakie szkoły skończyłaś itp rzeczy Kasia 21

Witajcie!

Dziękuję za powitanie ja też mam nadzieję że będzie ok.Ale dziś zaczęło mnie odrobinękłuć w tym oku mam , czy to normalneDo tej pory nic mnie nie bolało.Tak wogóle mam proteze od mojego lekarza nie jest całkiem dopasowana, ale odrobinkę tylko większa .Na 25 listopada umówiłam się w Warszawie na Konwiktorskiej ,czy dobrze wybrałam?