MENU

Forum - Witajcie wszyscy ;)

Witajcie wszyscy ;)

Witajcie wszyscy ;)

Witam wszystkich Pomyślałem ze warto było by się przywitać.

Pytanie tylko o czym tutaj pisać ;) 

Na forum rejestrowałem się jakiś czas niestety nie pamiętam loginu nie ważne Perskie oko

Mam na imię Grzegorz mam 28 lat jestem z okolic Rzeszowa.

Obecnie pracuje jako informatyk w jednej z większych firm w Rzeszowie.

Nie widzę na jedno oko które straciłem po chorobie.

Hmm co jeszcze ... Typowy koziorożec Perskie oko Twardo stąpam po ziemi, jestem wielkim realistą i wizjonerem - zazwyczaj wiem czego chce PokazujÄ� jÄ�zyk

Na forum będę siał optymizm i pokazywał rzeczy z innego "lepszego" punktu widzenia Perskie oko

Obecnie jestem sam od jakiegoś czasu i przyznam że jest problem bo moja jednooczność jest widoczna. No cóż może kiedyś gdzieś Perskie oko

Co słychać u Was ? Ĺ�miech

Witajcie wszyscy ;)

Witaj, fajnie że do nas dołączyłeś :)

To nietypowe, (aczkolwiek pożądane:) że będziesz wiał optymizmem, to chyba nie jest mocna strona koziorożców (wiem to po sobie ;p)

Witajcie wszyscy ;)

Hmm więc skoro tak, być może nie jestem typowym koziorożcem Perskie oko

Może realia które dotykają "nas" kreują świat troszkę inaczej i w zasadzie możemy dojść do wniosku ze nie ma czasu na brak optymizmu Trzeba iść dalej z uśmiechem na twarzy o takim => Ĺ�miech

 

Witajcie wszyscy ;)

Aż się uśmiechnęłam na ten "o taki uśmiecĹ�miechh"

Witajcie wszyscy ;)

I o to właśnie chodziło

Za namową jednej z osób dodałem jakieś tam zdjęcia swojej skromnej osoby ;)

Witajcie wszyscy ;)

Heh, z moim wzrokiem chyba gorzej niż myślałam bo ja się nie dopatrzyłam na tych fotkach, żeby Twoja jednooczność była widoczna.

Witajcie wszyscy ;)

Witam swojaka z Podkarpacia!  Pozdrawki z Krosna!

Witajcie wszyscy ;)

Bo moja jednooczność nie jest aż tak widoczna, jednak kiedyś chciał bym coś zmienić soczewkami kolorowymi. Na razie nie mam na to czasu ale zapytam na forum jak się do tego zabrać ;)

Witajcie wszyscy ;) Witaj

Witaj Grzesiu

 ja tez mam jedno oko na nie widzę, a  to drugie jest po urazie i staram się o epi. Jestem też koziorożcem . Masz rację , my z pod tego znaku stąpamy po ziemi racjonalnie. Mam 34 lata i jestem terapeutką.  

  Myślę, że ta nasza odpowiedzialność, racjonalność pomaga przetrwać kryzysy po urazie , czy też chorobie.

   Mam pytanko do Ciebie: jak często masz doła? Czy tez go nie masz?

Pozdrawiam  

Witajcie wszyscy ;)

Witajci Grzesiu:)

Fajnie że jest nas tyle i wszyscy coś pozytywnego wnoszą w  to forum...ja mało pisze  ale dużo czytam i naprawde wielkie wrażenie na mnie wywierają niektóre wypowiedzi...podejście do problemów z oczkiem tudzież jego brakiem. Ja mam obydwoje oczu, z czego jedno toatalnie pokiereszowane po chorobach naczyniówki...widać gołym okiem, że coś z nim nie tak.:) ale cóż robić -  pochlastać się, wydłubać je łyżeczką? a może obrazić się na cały śiwat i zamknąć w domu obwiniając wszytskich dookoła, że akurat mnie to musiało spotkać? chwilami nie ukrywam - mam taką ochotę, mam  wszytkiego serdecznie dośc - nie dość że ogólnie jest w tym kraju przechlapane..i generalnie w życiu róznie bywa, to jeszcze TO. Dzień w dzień zmaganie się z TYM. Inni ludzie nawet nie wiedzą tak naprawde co my tam sobie wewnątrz  przeżywamy. To unikanie bezpośrednich spojrzeń...zastanwianie się czy ktoś TO widzi...ehhhhhh. Znacie to , prawda???? i w dodatku BÓL. nie wiem czy Was Wasze oczy chore, niewidzące bolą. Mnie moje oko boli. bardzo boli. i to mnie najbardziej w nim denerwuje....nie dość że nie widzi to jeszcze boli jak jasna cholera!!!!!!!!! żadnej korzyści, bo nie widzi, bo szpetne, bo bolące.Czasem go nienawidze...ale myśle sobie - nie jego wina...ileż się wycierpaiło....zastrzyków podspojówkowych, kropli, maści, operacji....ehhhh. ALeż się rozpisałam....miało byc generalnie o tym, że dziś mam taki gorszy dzień.  Oko boli mnie starsznie. mam problem z ciśnieniem i czuje że jest bardzo wysokie.  W pracy ciągle mi łzawiło, ledwo wysiedziałam....ale mam nadzieje ze to chwilowe i jutro bedzie lepiej....MUSI być lepiej:):):) już chyba wszyscy jesteśmy ostro na takie dni zahartowani......każdy dół kiedyś mija.....Pozdrawiam Ciebie Grzesiu i innych bardzo serdecznie!!!

Witajcie wszyscy ;)

Joan, az parsknelam na ta lyzeczke :) hahahha

Grzesiu, witaj ano!

Dobrze, zes nareszcie napisal, bo malo tu ludzi, ktorzy wiernie zagladaja. Mina problemy - ludzie zapominaja. Wiem, wiem, zycie wciaga, i dobrze. Ale wkurza mnie podejscie,ze przychodzenie na takie strony musi oznaczac dolowanie sie, czy stres.

Ja jestem tu juz jakies 4 lata i ciagle jestem ok! Mimo, ze nie zawsze bylo rozowo i pewnie nie zawsze bedzie.

Potrzeba nam tutaj optymistow. Dzieki, ze zostales

 

Witajcie wszyscy ;)

ja codziennie tu zagladam wierna jestem,nie zapomnialam,ale nie zawsze piszePerskie oko

Witajcie wszyscy ;)

ja też ..........pozdrawiam :)

Witajcie wszyscy ;)

A ja też witam wszystkich :-)

Re: Witajcie wszyscy ;)


ronia 73:
Witam swojaka z Podkarpacia!  Pozdrawki z Krosna!
 
Witajcie!
 
Jeżeli to możliwe roniu z Krosna proszę o kontakt, bo czuję się tu obco ze swoim kalectwem - dawno temu straciłam oko, a że dodatkowo choruję na jaskrę, moja wada jest widoczna. Przeżyłam w związku z tym jako kobieta wiele niepowodzeń, upokorzeń i rozczarowań po których trudno mi wykrzesać z siebie pozytywne myslenie i optymizm. Jestem skorpionem a więc moje życie to pole walki i skomplikowane wnętrze.
 
Witaj Grzegorzu. Ja też dawno zarejestrowałam się na forum, a tylko raz pisałam. Tak jakoś zeszło, że zajęta byłam innymi problemami. Teraz też raczej narazie czytam posty. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów z Podkarpacia
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Witajcie wszyscy ;)

Witaj Grzesiek, no proszę Krosno, Rzeszów a ja Brzozów :D, jest ktoś jeszcze z okolic?? Pozdrowienia dla wszystkich :)

Witajcie wszyscy ;)

Lata mijają i ja zaglądam czasami tutaj ;)

Jak się trzymacie ?? ;)

 Zabieram się za dobranie ładnej kolorowej soczewki Jutro jadę do Krakowa. Będę się Was radził w razie wątpliwości ;) 

Witajcie wszyscy ;)

CZesc Grzes, czesc wszystkim.

Ja tez zagladam, ale nie zawsze pisze. U nas upaly sie zaczely po tym zimnym maju no i ciezko pracowac, kiedy tak pieknie za oknem.

Grzesiu, zdaj relacje jak Ci poszlo, no i koniecznie jakies zdjecie z nowym nabytkiem.

Zycze wszystkim udanego dnia. U nas niedlugo dlugi weekend, bo poniedzialek i wtorek za tydzien mamy dwa Bank Holidays :)

I jak znam Londyn, bedzie padal deszcz .

Witajcie wszyscy ;)

A ja jakoś w związku z zainteresowaniem dobrania soczewki częściej zaglądam na forum.

Po wizycie lipa. Mam pecha bo mam nietuzinkowa tęczówkę w zdrowym oku śmiech Pokazuję język

Zabieram się za temat malowanej soczewki ...

Ciesz się ze masz wolny czas. No nie ma wolnego to pewnie marudzisz jest wolne to samo śmiech Pokazuję język

Nie łam się deszcz tez potrzebny może urośniesz hehe  Perskie oko

 

 

Witajcie wszyscy ;)

Witam po "lekkiej" przerwie Niewinny

Witajcie wszyscy ;)

kuku :)

Witajcie wszyscy ;)

No i co słychać robaczki ?? ;)

Witajcie wszyscy ;)

Cześć, 

Ja mam 27 lat i też pracuję jako informatyk/elektronik, w Krakowie

Urodziłem się bez jednego oka.

Jakoś leci... przynajmniej pracę mam w miarę spokośmiech  Z innymi rzeczami bywa różnie

 

Witajcie wszyscy ;)

Witam

Witajcie wszyscy ;)

kochani :) pozdrawiam 

Witajcie wszyscy ;)

Siemanko wszystkim serdecznie

Witajcie wszyscy ;)

Witam wszystkich serdecznie

Witajcie wszyscy ;)

Hejka dobrzy ludzie

Witajcie wszyscy ;)

Witam Was miło

Witajcie wszyscy ;)

Cześć, mam nadzieję, że spędzę miło czas na tym forum. Pozdrawiam Was wszystkich.

Witajcie wszyscy ;)

Hej ludziska !

Witajcie wszyscy ;)

Cześć i czołem, super tu być. Pozdrawiam.

Witajcie wszyscy ;)

Witam wszystkich serdecznie

szukam gdzieś wątku o niedorozwoju nerwów wzrokowych, temat skonczył sie na roku 2015, czy gdzieś mogę go odnaleźć? dziękuję i ściskam 

Witajcie wszyscy ;)

Witajcie wszyscy ;)

Cześć wszystkim :D Jestem tu nowa i mam nadzieje że miło mnie tu przyjmiecie. :D