MENU

Forum - Prosze pomozcie gdzie mam zrobic zabieg usuniecia gradowki

Prosze pomozcie gdzie mam zrobic zabieg usuniecia gradowki

Prosze pomozcie gdzie mam zrobic zabieg usuniecia gradowki

U mnie dalej to samo i juz o tym pisalam, mam gradowke, leki nie pomagaja, lekarz ktory mowil o zabiegu chirurgicznym, nagle stwierdzil, ze nie usunie mi tego, gadka o tym, ze jestem jednooczna, ze to ryzykowne itd, stwierdzil, ze w katowicach na ceglanej nie wykonaja tego bo cytuje ' maja duzo zabiegow usuwania zacmy itp' (nie wiem co to ma do tego :/)chce usunac gradowke prywatnie i stad pytanie czy wiecie gdzie moge to zrobic???nie potrafie zrozumiec jak okulista nie potrafi mi pomoc, polecic zadnego szpitala, lekarza, tego co mam dalej z tym robic, jakie brac leki...moze ktos z was cos doradzi :(

Prosze pomozcie gdzie mam zrobic zabieg usuniecia gradowki

Domyslam sie, ze jestes z poludnia? Jesli nie sprawia Ci problemu dojechanie do Grudziadza, to mozna tam sprobowac, tyle, ze kolejki na min, pol roku. Warto wczesniej zadzwonic i zamowic taki zabieg. Zawsze mozna posciemniac, ze sie pracuje gdzies w 3miescie, gdyby czepiali sie, ze w Katosach masz blizej ;-)  

 

Poczytaj moja wypowiedz, to moze cos pomoze odnosnie tego ustrojstwa.

http://jednooczni.org/forum/prawo/topic,1129.html 

 

Z tym ustrojstwem jest tak, ze nie tyle jest to mega niebezpieczny zabieg, co czasochlonny i nikomu sie po prostu nie chce ;-)  

 

Poza tym, na Twoim miejscu zmienilbym okuliste, bo widze, ze to jakis konowal.

Prosze pomozcie gdzie mam zrobic zabieg usuniecia gradowki

W Katowicach jest jeszcze szpital Kolejowy na Ligocie, gdzie mają całkiem dobrą okulistykę-może tam to robią?

Prosze pomozcie gdzie mam zrobic zabieg usuniecia gradowki

Dziekuje Wam za odpowiedzi.

Jaskiniowiec: jesli piszesz, ze w Grudziadzu trzeba czekac minimum pol roku to niestety ale ja nie moge tyle czekac, oko jest spuchniete i boli mnie. Zmienilam lekarza i mam przepisane teraz krople Azyter, efektow pozytywnych brak

 Vivian: dzieki za pomysl odnosnie szpitala kolejowego, probowalam dodzwonic sie tam, nikt nie odbiera, moze jutro tam podjade. Z braku pomyslow gdzie mam z tym pojsc, zapisalam sie do kliniki 2000 w katowicach, jednak leczenie antybiotykiem nie pomaga, troche przeraza mnie cena ktora chca za usuniecie tego ale jesli nie znajde zadnego innego szpitala to nie bede miec wyboru

Prosze pomozcie gdzie mam zrobic zabieg usuniecia gradowki

Spróbuj u dr Jaworskiego w Katowicach.

Re: Prosze pomozcie gdzie mam zrobic zabieg usuniecia gradowki


patjan:
Spróbuj u dr Jaworskiego w Katowicach.

 

 Pani Patrycjo J , czy moze Pani przestac reklamowac doktora Jaworskiego?Przeciez Pani tam pracuje. Mysle, ze dr Jaworski nie potrzebuje tu juz reklamy :)

. Usuniecie gradowki to nie jest jakas skomplikowana sprawa i mozna to zrobic w szpitalu, gdzie nie trzeba placic i ma sie 100% warunkow szpitalnych.

Polecam Szpital Okulistyczny w Lublinie, moze daleko, ale warto sie dopytac. 

Gdzies czytalam, ze jeczmien i gradowke powoduje gronkowiec, albo inne bakterie, wiec warto robic wymaz, bo gradowki nawet po wycieciu sie odnawiaja. A jak wiadomo, gronkowca wyleczyc tez nie jest latwo.

 

Re: Prosze pomozcie gdzie mam zrobic zabieg usuniecia gradowki


blush:

Dziekuje Wam za odpowiedzi.

Jaskiniowiec: jesli piszesz, ze w Grudziadzu trzeba czekac minimum pol roku to niestety ale ja nie moge tyle czekac, oko jest spuchniete i boli mnie. Zmienilam lekarza i mam przepisane teraz krople Azyter, efektow pozytywnych brak

 Vivian: dzieki za pomysl odnosnie szpitala kolejowego, probowalam dodzwonic sie tam, nikt nie odbiera, moze jutro tam podjade. Z braku pomyslow gdzie mam z tym pojsc, zapisalam sie do kliniki 2000 w katowicach, jednak leczenie antybiotykiem nie pomaga, troche przeraza mnie cena ktora chca za usuniecie tego ale jesli nie znajde zadnego innego szpitala to nie bede miec wyboru

 

 Spokojnie, na poczatku jest oko spuchniete, ale po ok 2-3 tyg robi sie pecherzyk i jedynie swedzi ;-) ZADNE krople nie pomoga. Musisz przede wszystkim unikac zimna!!! Rob sobie oklady z gorzkiej cieplej herbaty, badz z gotowanego jajka. Ja tez tak panikowalem na poczatku, bo mialem to na zdrowym oku, ale samoczynnie zniknela :-) Tyle, ze mialem faja okulistke (w Kwidzynie) ktora mi wytlumaczyla co to za ustrojstwo. Tez mi wprawdzie przepisala krople, po czym po zakropleniu mialem przykladac ciepla bibulke do oka na kilka/nascie minut po 3x dobe. Krople te to nic innego, jak krople bakteriobojcze ;-) Na Twoim miejscu bym sie przemeczyl i poczekal co dalej... Gradowka to po prostu rodzaj kaszaka, a z tymi wiadomo jak jest - pomimo usuniecia powracaja... I przy spuchnietym oku podejzewam, ze tego Ci nie wyskrobia. Gradowka musi dojzec i dopiero robi sie zabieg... Tyle wiem i pamietam. Mi zniknela i dotad sie nie pojawila. Pomeczylem sie 2-3 mies wtedy(w tym ok 2-3 tyg spuchnietego oka), ale od tamtej pory tylko od czasu do czasu mnie oko swedzialo, lecz podejzewam, ze to z innego powodu. Mozesz tez przykladac pocierana o ubranie ciepla zlota obraczke do tego oka - mi to pomagalo :-) Wazne jest cieplo... 

Re: Re: Prosze pomozcie gdzie mam zrobic zabieg usuniecia gradowki


Kornelia:

patjan:
Spróbuj u dr Jaworskiego w Katowicach.

 

 Pani Patrycjo J , czy moze Pani przestac reklamowac doktora Jaworskiego?Przeciez Pani tam pracuje. Mysle, ze dr Jaworski nie potrzebuje tu juz reklamy :)

. Usuniecie gradowki to nie jest jakas skomplikowana sprawa i mozna to zrobic w szpitalu, gdzie nie trzeba placic i ma sie 100% warunkow szpitalnych.

Polecam Szpital Okulistyczny w Lublinie, moze daleko, ale warto sie dopytac. 

Gdzies czytalam, ze jeczmien i gradowke powoduje gronkowiec, albo inne bakterie, wiec warto robic wymaz, bo gradowki nawet po wycieciu sie odnawiaja. A jak wiadomo, gronkowca wyleczyc tez nie jest latwo.

 Pani Kornelio to nie reklama tylko odpowiedź na pytanie. Więc może powinna Pani określić o kim i co można pisać na forum żeby nie zostać przez Panią o nią posądzonym. Znam czynniki wywołujące gradówkę i jakie są metody leczenia ale wiem też jakie są konsekwencje jego braku. 

 

 

Prosze pomozcie gdzie mam zrobic zabieg usuniecia gradowki

Re: Re: Re: Prosze pomozcie gdzie mam zrobic zabieg usuniecia gradowki


patjan:

Kornelia:

patjan:
Spróbuj u dr Jaworskiego w Katowicach.

 

 Pani Patrycjo J , czy moze Pani przestac reklamowac doktora Jaworskiego?Przeciez Pani tam pracuje. Mysle, ze dr Jaworski nie potrzebuje tu juz reklamy :)

. Usuniecie gradowki to nie jest jakas skomplikowana sprawa i mozna to zrobic w szpitalu, gdzie nie trzeba placic i ma sie 100% warunkow szpitalnych.

Polecam Szpital Okulistyczny w Lublinie, moze daleko, ale warto sie dopytac. 

Gdzies czytalam, ze jeczmien i gradowke powoduje gronkowiec, albo inne bakterie, wiec warto robic wymaz, bo gradowki nawet po wycieciu sie odnawiaja. A jak wiadomo, gronkowca wyleczyc tez nie jest latwo.

 Pani Kornelio to nie reklama tylko odpowiedź na pytanie. Więc może powinna Pani określić o kim i co można pisać na forum żeby nie zostać przez Panią o nią posądzonym. Znam czynniki wywołujące gradówkę i jakie są metody leczenia ale wiem też jakie są konsekwencje jego braku. 

 

 

 To nie jest odpowiedz na pytanie. Nie reklamujemy tu lekarzy - mowimy tylko czy nam pomogli, czy nie, w jaki sposob, z wlasnego DOSWIADCZENIA, . No, chyba ze dr Jaworski usuwal Pani gradowke? 

Jesli chodzi o reklame, nie jestesmy zainteresowani reklama, nawe platna, od samego poczatku zalozeniem strony i forum byla niezaleznosc od wszelkiej komercji.

Jesli juz udzielila Pani odpowiedzi, prosilabym o napisanie, czy zabieg usuniecia gradowki u dr Jaworskiego jest w ramach NFZ, czy jest platny, czy wizyta tez jest w ramach NFZ, czy platna, bo z tego co wiem - za wizyte zawsze trzeba zaplacic, nawet jesli zabieg uda sie zrobic na NFZ.

No i ceny, oczywiscie. 

 

 

Prosze pomozcie gdzie mam zrobic zabieg usuniecia gradowki

szpital w puszczykowie (woj wielkopolskie) usuwa gradówke na nfz , poza funduszem 300,00 zł

Prosze pomozcie gdzie mam zrobic zabieg usuniecia gradowki

Kochani dzieki wielkie za wszystkie odpowiedzi! Zrobilam wymaz z oka i czekam na wyniki, jutro ide do lekarza zobacze co powie i zapisze sie na zabieg Jeszcze raz dzieki za rady i dobre checi :)

Prosze pomozcie gdzie mam zrobic zabieg usuniecia gradowki

Ja mieszkam w mikołowie i dziś właśnie miałam zabieg wycięcia gradówki w Katowicach na ul.powstańców 31 - to jest przychodnia specjalistyczna.

Na zabieg czekałam 2 msc, ale dlatego że trzeba było zasczepić sie na zółtaczkę.

 

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. jutro ide na kontrole.

 

Dodam ze wszystko w ramach NFZ.

 

 

Prosze pomozcie gdzie mam zrobic zabieg usuniecia gradowki

ja również miałam gradówke. miałam ją usuwaną w Chojnicach w Szpitalu, bez opłat :)