MENU

Forum - Kserokopia historii choroby.

Kserokopia historii choroby.

Kserokopia historii choroby.

Gromadzę dokumenty tzn historię choroby, ponieważ będę starać się o tzw. "uszczerbek na zdrowiu". Z firmy PZU bo akurat taka ubezpiecza u mnie pracy. Bez żadnego roblemu uzyskałam kserokopie z dwóch różnych przychodni, ale w gabinecie prywatnym, panie w rejestracji odmówiły mi twierdząc, że muszę się zgłosić osobiście do pani doktor. Czy mogły coś takiego powiedzieć? Czy muszę faktycznie być osobiście u pani doktor? Akurat w tych godzinach kiedy przyjmuje jestem w pracy i musiałabym zwalaniać się. Z tego co wiem chyba mam prawo do uzyskania kopii? I co mam zrobić jeżeli mi pani doktor odmówi? A na sumieniu ma moje oko gdzyż postawiła mi złą diagnozę. A ja muszę ubezpieczylowi udowodnić, że jak tylko to się stało to ja byłam u okulisty, a nie moja w tym wina, że źle to zdiagnozowała. Ja po paru dniach gdzie nie było poprawy pojechałam do innego okulisty i tam już wszystko poszło szybko. Prawdiłowe rozpoznanie, skierowanie do szpitala i zaraz na następny dzień operacja. Ale jak się okazało te pare dni zaważyło o obecnym stanie mojego oka. Ale to nie była moja wina!!! Chce to udowodnić firmie PZU i dlatego muszę mieć kopię od pani doktor. Proszę o poradę jakie mi przysługują prawa i jak wy byście to załatwili.

Kserokopia historii choroby.

A może Paniom w rejestracji zależało, żebyś była u pani doktor osobiście bo wtedy musiałabyś zapłacić za wizytę?? nie wiem jakie sa przepisy ale z prywatnego gabinetu zabieram moja kartotekę zawsze kiedy mam taką potrzebę :)