MENU

Forum - Potrzebuje porady!!!prosze o pomoc

Potrzebuje porady!!!prosze o pomoc

Potrzebuje porady!!!prosze o pomoc

witam.mam wade jednoocznosci,widze tylko na 1 oko od urodzenia,niemam renty,ani zadnych zasilkow bo niemam lat pracy,i mam pytanie..czy zmienily sie przepisy ze teraz z lekka grupa nieprzyjma niepelnosprawnego?bo co oferta dla niepelnosprawnego do pracy to pytaja grupa,wiec muwie stopien lekki to dziekuja,a zas w normalnych zakladach z jednym okiem niechca...o co tu chodzi???bo juz cierpliwosci brak i nerwow:(

Potrzebuje porady!!!prosze o pomoc

myślę, że w takiej sytuacji możesz starać się o tzw. rentę socjalną. ja też nie mam przepracowanych lat, ponieważ sama mam zaledwie 21 lat. od dziecka nie widzę na lewe oko. jestem po toksoplazmozie [chyba]. grup już nie określają w ZUSIE, ale myślę że na rentę masz szanse.

Potrzebuje porady!!!prosze o pomoc

Czy ktoś wie jak wygląda droga aby starać się o RENTĘ SOCJALNA

osoby która ma ponad 20 lat a jego wada wynikła przed 18 rokiem życia. Jest osoba jednooczna i nie rokuje poprawy na przyszłość.

Re: Potrzebuje porady!!!prosze o pomoc


KRZYCH:

Czy ktoś wie jak wygląda droga aby starać się o RENTĘ SOCJALNA

osoby która ma ponad 20 lat a jego wada wynikła przed 18 rokiem życia. Jest osoba jednooczna i nie rokuje poprawy na przyszłość.

 

 a nie możesz iść d ZUSu i zapytać?? tam Ci udzielą wszelkich informacji :)

Potrzebuje porady!!!prosze o pomoc

dowiem się i napiszę :)

Potrzebuje porady!!!prosze o pomoc

i jak tam z ta renta socjalna?mamy szanse?

Potrzebuje porady!!!prosze o pomoc

po 20 marca będę wiedział coś więcej

Potrzebuje porady!!!prosze o pomoc

szanse macie na pewno. musicie tylko zgromadzić stosowne dokumenty. idźcie do zus'u, oni was pokierują... bynajmniej powinni.!

życzę powodzenia. :]

Potrzebuje porady!!!prosze o pomoc

To odezwij sie co w twoim kierunku idzie i jak to wyglada,a ja u mnie bede prubowal,a wiesz jakie te dokumenty tak trzeba dokladnie bo jestem zielony w tych sprawach:/