MENU

Forum - Życie po operacj

Życie po operacj

Życie po operacj

Witajcie Kochani pisze po raz pierwsz na forum, pokrudce opowiem swoją historie i była bym wdzięczna o wasze wypowiedzi w tym temacie.Od dziecka nie widze na jedno oko w drugim po operacij usunięcia soczewki mam 21 diop.na codzień zakładałam soczewke kontaktową specialnie zrobioną na moje potrzeby i w niej jako tako widzę i żyje ale co to za życie tzn zawsze swoją wade ukrywałam tylko najblisi wiedzą w pracy nikt się nie domyślał, chodze na studia z wielkim trudem i wysiłkiem się uczę. Teraz lekarze zadecydowali o wszczepie sztucznej soczewki po tej operacji nie ma mowy żebym wruciła do dotychczasowej pracy moja praca polega na dzwiganiu, wchodzeniu na drabine, praca przy kompie itp.Doradzcie dzie mam się zgłosić do zus?Nie mam wtym temacie pojecia nigdy nie pobierałam renty ani nie mam przyznanej grupy ale teraz chce się o to ubiegać

POMÓŻCIE

 

Życie po operacj

  • wszystko to skonsultuj ze swoim lekarzem rodzinnym. powinien pomoc Ci lepiej niz np.ja. dowiesz sie jakich dokumentow potrzebujesz(napewno wypis po operacji ze szpitala)rozpoznanie, rokowania itd. on rowniez napewno bedzie w stanie okreslic jakie masz szanse na Twoje oczekiwania.pozdrawiamśmiech

Życie po operacj

Ok tak zrobię może coś się uda załatwić.

Mam jeszcze takie pytanie dotyczące mojej operacj wszczepienia sztucznej soczewki przez podwieszenie, może ktoś  z osób przeglądających forum miał taką opracje jaka mnie czeka i mógł by coś napisać o przebiebu i ile trzeba zostać w szpitalu lekarz na razie nie udzielił mi żadnego info na ten temat a ja się troszkę boje jak to wszystko bedzie wyglądać.

Czekam na wasze informacje/

Pozdrawiam

Nika