MENU

Forum - Komisja lekarska

Komisja lekarska

Komisja lekarska

Witam,od 5 miesięcy nie widzę na lewe oko . 14 marca mam komisje na stopień niepełnosprawności.Pytanie do was jak myślicie który stopień dostanę.Mam też prawko bezterminowe kategorii B będą mogli mi zmienić na terminowe. Wiem że wszystko zależy od lekarzy ale mam nadzieje że coś podpowiecie.                          

Komisja lekarska

Dostałem lekki na stałe Marszczę brew

Komisja lekarska

Masz 14 dni na odwolanie i na twoim miejscu bym to zrobil. Ja rowniez otrzymalem lekki stopien i sie z ta decyzja nie zgodzilem a po odwolaniu otrzymalem umiarkowany

Komisja lekarska

Jak to w takim razie uzasadniłeś ze dostałeś umiarkowany?

Komisja lekarska

Też bym chciał wiedzieć jak to zrobiłeś i jak wygląda twoja sytuacja zdrowotna

Komisja lekarska

Na odwolaniu napisalem ze nie zgadzam sie z decyzja komisji poniewaz od pewnego czasu moj stan zdrowia sie pogorszyl po przez odwarstwienie siatkowki. Moj stan zdrowia wyglada tak ze nie przeczytam nic na lewe oko a w prawym mam powazna krotkowzrocznosc. Trzeba walczyc o ten umiarkowany to nic nie kosztuje

Komisja lekarska

 a możesz napisac jak poważną? bo ja też tak mam a niestety, zawlaczenie o umiarkowany we WZONIE kosztowało mnei utratę lekkiego. Więc walczę przed sądem i zbieram wszelkie argumenty. Dziękuję za odpowiedzi :)

Komisja lekarska

Nosze soczewke kontaktowa -10 ale to i tak nie jest zbyt dobrze. Majac umiarkowany stopien masz duze szanse starac sie o rente socjalna bynajmniej w moim miescie pozytywnie rozpatruja jesli chodzi o wzrok

Komisja lekarska

odnosnie renty soc. Renta socjalna przysługuje jesli niezdolonośc do pracy wystapiła przed 16 rokiem zycia. No trzeba  byc też "całkowicie niezdolnym do pracy". Mozna poczytac sobie przepisy osnosnie renty socjalnej. Jesli chodzi o rente socjalna z ZUS to jest tragedia bo oni z checia by odbierali a nie dawali. P.s ale jest takie prawo ze jak przepracuje sie 5 lat wtedy podobno jest łatwiej wystarac sie o rente :)

Komisja lekarska

ja nie chcę żadnej renty tylko żeby mi orzecznik nie pisał bzdur że jestem całkowicie zdolna do pracy na otwartym rynku pracy i możliwośc skorzystania z potrzebnych mi przywilejów.

Komisja lekarska

a ja nie chce ich renty ani stopni skoro nic nie chcą dać to niech nie utrudniają pozwolą pracować a tym sposobem mie ma renty nie ma stopni i nie ma pracy   ja napewno nie zmienie pracy którą wykonywałem do tej pory tylko tyle że będe to robił nielegalnie to się nazywa walka państwa z bezrobociemWycie