MENU

Forum - czy sie odwolywac?

czy sie odwolywac?

czy sie odwolywac?

witam :)

dostałam dzisiaj orzeczenie o niepełnosprawności stopnia lekkiego na stałe.

zastanawiam się, czy warto ryzykować i się odwoływać?

nie widzę na jedno oko od 4 r. ż, mam zwichniętą soczewkę i odwarstwioną siatkówkę. przy przechyleniu "wylatują mi" na źrenicę białe masy (przez odwarstwienie) - muszę się wtedy położyć i czekać jak to "wsiąknie". 

 

dodam, że orzeczenie potrzebne mi tylko po to, by znalezc prace.

 

sadzicie ze warto sie odwolywac? troche sie boje, bo nie chcialabym stracic tego stopnia ktory juz otrzymalam. 

czy sie odwolywac?

Ja na Twoim miejscu bym sie nie wychylala bo w tych czasach ciezko dostac stopien lekki 

czy sie odwolywac?

Ja też mam lekki na stałe odwołałam się do wojewódzkiego i zostawili lekki na stałe a teraz odwołuje się do Sądu  i narazie jestem w trakcie badań przez lekarzy Sądowych zobaczymy czy sie opłacało a jak ma się na stałe to nie mogą raczej zabrać

czy sie odwolywac?

Moga jednoocznosc nie jest zaliczana do niepelnosprawnosci ,ludziom powaznie chorym zabieraja renty,to co za problem zabrac osobie jednoocznej stopien,takie chore prawo w PL ,ja niedawno skladalam wniosek i juz przy skladaniu uslyszalam ze nie nalezy sie osobie jednoocznej stopien,w dniu komisji dolaczylam dokumenty od neurologa mam problemy z kregoslupem dostalam stopien lekki 05 R i ten na oczy 04 ,na dwa lata ,trafi nastepna raza glowe pod pacha zaniesc zeby dostac stopien

czy sie odwolywac?

Mam też taki problem z okiem jak ty, zwichnieta soczewka dostalem za drugim razem na stale lekki stopien,i wiecej o dnich nie dostaniesz.

czy sie odwolywac?

oczywiście że się odwoływać. uważam że to ma sens.odwoływać do skutku

 

 

____

 Pachnące[url=http://etja.pl/5-olejki-zapachowe]olejki do kominków [/url]

 

czy sie odwolywac?

Ja odwolalam sie do Wojewodzkiego Zespolu, ktory utrzymal w mocy postanowienia Powiatowego. Teraz sie zastanawiam czy jest sens odwolac sie do sadu argumentujac tym, ze ani na powiatowej ani na wojewodzkiej komisji nie badal mnie okulista i w efekcie czego w ogole nie wzieto pod uwage tych schorzen, mimo ze moja dokumentacja medyczna tego dotyczyla, bylo jasno napisane, ze moj stan zdrowia ulegl pogorszeniu i nie rokuje poprawy.