MENU

Forum - Kurs na Suwnice a badania ?

Kurs na Suwnice a badania ?

Kurs na Suwnice a badania ?

Witam,

Pracuje w firmie pod Kopalnią, zajmującą się załadunkiem sprzętu na dół. I mam takie pytanie, bo jestem osobą po wypadku, która widzi na prawe oko 5+ a na lewo oko 0. Czy mam szanse przejść badania na suwnice z poziomu roboczego, tzw. z pilota. Bo zależy mi na kursie, żeby podnieść sobie kwalifikacje. Z góry dziękuje.

Pozdrawiam  

Kurs na Suwnice a badania ?

Witaj!;D

mam pytanie czy ulegles wypatku w pracy czy przyjmowales sie do pracy juz z problemami wzroku tzn. czy przechodziles badania przyjmujac sie do firmy pod kopalnie? i czy miales jakies problemy z tym?

Pytam bo ja jestem po szkole ktora mi gwarantowala prace na kopalni, a po skonczeniu szkoly holding i katowicach mi odmowil gwarancji pracy z powodu tego ze niewiedze na lewe oko (7 lat temu wypadek) i zastanawiam sie czy mam szanse zatrudnienia sie w firmie pracujacej na kopalni a nie na samej kopalni. I z pewnoscia bede tez chcial sobie zrobic kursy na sownice. moj sasiad pracuje pod firma i ma tekie kursy ukonczone . zapytam sie go co i jak i dam Ci znac :)

 

 pozdrawiam sebek:D

Kurs na Suwnice a badania ?

Witam,

 

Przyjmowałem się pod firmę z takimi problemami, wiedzieli już że nie widzę na oko od wypadku i bez problemowo przeszedłem badania, to jest firma powierzchniowa. Szans już nie mam się dostać na dół i jest to nie realne chyba że ktoś na lewo coś załatwiać ale szkoda ryzykować.

Jak masz takie problemy to cię raczej nie przyjmną na dół, bardziej bym się skłaniał na powierzchnie masz dużo większe szanse. Ja też mam ukończoną szkołe górniczą ale nie zapewniali mi a w trakcie nauki stał się wypadek. 

 

Jak coś będziesz wiedział daj znać bo chce się zapisać na kurs w Listopadzie :)

Pozdrawiam Kamil 

Kurs na Suwnice a badania ?

Hej

Tzn. powiem Ci Kamil tak. ja uleglem wypadkowi jeszcze przed przystapieniem do technikum. a wybralem ja ze wzglegu na gwarancje pracy. Ja myslalem ze jak szkola wie o mojej dysfunkcji to z automatu przydziela mnie do jakies pracy na powierzchni. a tu po 4 latach uslyszalem ze wszyscy co pracuja na kopalni pracuja pod ziemia. I ze to moja wina ze w holdingu pokazujac orzeczenie sam sowie zaszkodzilem. juz pomine ten fakt ze przyjmujac sie do szkoly mialem badania robione i lekarz mi nic nie powiedzial ze konczac szkole nie bede mogl pracowac na kopalni;/

Pozdro. ;)

Kurs na Suwnice a badania ?

Hej

Tzn. powiem Ci Kamil tak. ja uleglem wypadkowi jeszcze przed przystapieniem do technikum. a wybralem ja ze wzglegu na gwarancje pracy. Ja myslalem ze jak szkola wie o mojej dysfunkcji to z automatu przydziela mnie do jakies pracy na powierzchni. a tu po 4 latach uslyszalem ze wszyscy co pracuja na kopalni pracuja pod ziemia. I ze to moja wina ze w holdingu pokazujac orzeczenie sam sowie zaszkodzilem. juz pomine ten fakt ze przyjmujac sie do szkoly mialem badania robione i lekarz mi nic nie powiedzial ze konczac szkole nie bede mogl pracowac na kopalni;/

Pozdro. ;)

Kurs na Suwnice a badania ?

No Bo to tak jest oni nie tolerują z orzeczeniami, niestety. Ja miałem propozycję robienia kursu na Maszynki tzw. na te małe pociągi z Taborem. Ale niestety nie przejdę badań i nie mogę iść na kurs a tak byłem chętny. Ja nie rozumiem tego że mając prawo jazdy wiedzieli o tym że uległem wypadkowi i nic nie zrobili w tym kierunku, zostały mi na bezterminowym jak było od początku i normalnie mogę prowadzić samochód, nie od jednego lepiej umiem spisywać na drodze i żaden się ze mną się nie boi jeździć. A dodam że pytając o kurs na Wózek widłowy też badań nie przejdę a to dużo słabsze niż auto i mniejsze, też tego nie rozumiem, wkurza mnie to wszystko, bo nie potrafię zrobić tego co chce.

 

Popytam się o ten kurs na suwnice z poziomu roboczego, bo o wysokościowym nie wspomnę bo odpadnę na starcie. 

Kurs na Suwnice a badania ?

Hej

 

 powiem Ci ze to jest strasznie denerwujace tebwszystkie powalone przepisy.JA teraz staram sie dostac na magazyna na pol etatu bo tam pracuje kumpel i robil na wozki kurs tak wiesz troszke na lewo . A jak cos bedzie nie tak to kumpla wysylal ma badania. z moim dowodem bo wygladamy prawie tak samo tzn styl , fruzura i nie raz juz tak przeszlo ;D. Ja jestem swiadony swoich ograniczen  ale niekiedy ze startu mnir odrzucaja bo orzeczenie , wiec juz ich niepokazuje;D a tego kumpla co mam sie zapytac on ma kursy na wszystkie urzadzenia na kopalni tzn prawie do jeszcze robi. a nieumie  go spotkac cholerka;/

 

pozdrawiam 

Kurs na Suwnice a badania ?

A o tym ze masz prawko bezterminowo to sie nawet nie wychylaj ;D