uzyskać stopień umiarkowany

witam . posiadam stopień lekki . chciałbym  uzyskać stopień umiarkowany . stawałem  na komisję dwa lata temu i i nic nie wskórałem  . posiadam opinie  biegłej sądowej i nic nie rozumiem   .czy z tym opisem mam szanse na zmianę stopnia  .A więc  : Lewa gałka w zezie rozbieżnym , kąt - 8 (chyba stopni bo jest małe zero ) ostrość wzroku w dali OP-0,9 w korekcji OL-0,1 w korekcji  . Do bliży OP D-0,5 w korekcji , OL -nie czyta .Autorefraktometr OP +3,75 Dsph / -075Dcyl ax 14 . OL+5,25 Dsph/-2,25 Dcl ax 165  . Przednie odcinki : OP i OL blizny pooperacyjne w rąbkach rogówek . Komory przednie prawidłowej głębokości , płyn klarowny . Sztuczne soczewki ustawione prawidłowo w komorach tylnych  . w tylnych torbach soczewek otwory po kapsulotomii  laserowej yag  . ciśnienie  OPiOL 14 mmHg  . Widzenie obuoczne brak . Ta opinia jest dla sądu  , ponieważ wstrzymali mi rentę . sprawa trwa ponad 2,5 roku  około marca mam mieć apelację w sądzie apelacyjnym w szczecinie  - nie poddaję się jak nic nie wskóram pójdę do najwyższego .  dziękuję nawet za niefachowe opinie .     pozdrawiam  jan