MENU

Forum - KRIS 33 -proszę o kontakt

KRIS 33 -proszę o kontakt

KRIS 33 -proszę o kontakt

Witaj!

Przede wszystkim dziękuję Ci za szczerą  i obiektywną odpowiedź na mój post w sprawie zrzeszenia się.  Myślę że ten wątek będziemy kontynuować, gdyż ja łatwo nie odpuszczam. Aktualnie staram się zapoznać z jak największą ilością przepisów i w związku z tym mam pytanie : czy po wypadku w pracy wydano orzeczenie o niepełnosprawności tylko na podstawie Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 18.12.2002 w sprawie szczególnych zasad orzekania o stałym lub długotrwałym uszczerbku na zdrowiu czy jeszcze odrębnym trybem należało składać wniosek o orzeczenie stopnia niepełnosprawności na podstawie Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 15.07.2003.

Mam nadzieję, że nie zaskoczyłam takim pytaniem, wiem że masz II grupę.Gratuluję.

Pozdrawiam

KRIS 33 -proszę o kontakt

Witam ani jedno ani drugie "Na podstawie art 6b ust.1w zw.z art3 ust1 pkt2.art4 ust2 i art6b ust3 ustawy z dnia 27 sierpien 1997r " tak to wlasnie jest napisane ja z tego nie wiem nic pozdro.p.s wrazie pytan podaje tel 665 083 832 Krzysztof