MENU

Forum - Kat. a1

Kat. a1

Kat. a1

Cześć widzę obuocznie lecz na lewę oko widzę ok.5-10% i chciałbym zrobić prawo jazdy na kat a1 za poł roku i okuliści mówią że nie ma szans na zrobienie ich. I tu jest pytanie czy ktoś z was miał tak samo lub podobnie jeżeli tak to czy udało wam się je zrobić?

Kat. a1

Co masz za wade jesli mozna wiedziec ?

Kat. a1

Dokładnie nie powiem ale wiem że na prawę dobrę oko mam ok. -3 i jestem krotkowzrokowcem.

Kat. a1

Myslalem ze w ogole nie widzisz lub bardzo slabo

Re: Kat. a1


RFI:
Myslalem ze w ogole nie widzisz lub bardzo slabo

 

 I dokładnie tak jest, bardzo słabo widzę na lewę oko.

Kat. a1

Szanse sa. Widzenie obuoczne nie jest wymagane. Skoro widzisz na jedno perfekcyjnie. W rozporzadzeniu z 2019r jest napisane ze jest zgoda lekarza jesli po utracie lub braku widzenia minelo 6 miesiecy. Bo wtedy to zdrowe pko tyle potrzebuje na akceptacje. Takze mysle ze masz szanse. 

Re: Kat. a1


RFI:
Szanse sa. Widzenie obuoczne nie jest wymagane. Skoro widzisz na jedno perfekcyjnie. W rozporzadzeniu z 2019r jest napisane ze jest zgoda lekarza jesli po utracie lub braku widzenia minelo 6 miesiecy. Bo wtedy to zdrowe pko tyle potrzebuje na akceptacje. Takze mysle ze masz szanse. 

 

 Na jedno oko widzę od urodzenia ponieważ nerw lewego oka mi się w pełni nie rozwiną. I wielkie dzięki za pomoc.

Re: Kat. a1


RFI:
Szanse sa. Widzenie obuoczne nie jest wymagane. Skoro widzisz na jedno perfekcyjnie
 

 I na to dobre oko wszystko widzę tylko tak jak napisałem muszę nosić okulary, bez okularów widzę tylko z bliska.