MENU

Forum - Cofnięcie prawa jazdy

Cofnięcie prawa jazdy

Cofnięcie prawa jazdy

Dzień dobry

Chce się starać o orzeczenie o niepełnosprawności przy czym posiadam prawo jazdy od 3lat i teraz pytanie. Czy przez staranie się o orzeczenie mogę stracić prawo jazdy? Nie widzę w ogóle lewym okiem.

Pozdrawiam Piotr 

Re: Cofnięcie prawa jazdy


Cyclopiotr:

Dzień dobry

Chce się starać o orzeczenie o niepełnosprawności przy czym posiadam prawo jazdy od 3lat i teraz pytanie. Czy przez staranie się o orzeczenie mogę stracić prawo jazdy? Nie widzę w ogóle lewym okiem.

Pozdrawiam Piotr 

 

 Ja nie widzę na prawe oko i co prawda nie mam orzeczonego stopnia niepełnosprawności, ale mam prawo jazdy i co ciekawe nawet mogę prowadzić samochód służbowy. Sam w sumie jestem ciekawy czy w przypadku orzeczenia coś się w tej materii zmienia.

Cofnięcie prawa jazdy

Dzień dobry.Tez nie widzę na lewe oko już prawie 40 lat od 10 lat posiadam prawo jazdy mam też orzeczenie umiarkowane.

 

Re: Cofnięcie prawa jazdy


Cyclopiotr:

Dzień dobry

Chce się starać o orzeczenie o niepełnosprawności przy czym posiadam prawo jazdy od 3lat i teraz pytanie. Czy przez staranie się o orzeczenie mogę stracić prawo jazdy? Nie widzę w ogóle lewym okiem.

Pozdrawiam Piotr 

 

 Panie Piotrze, jedno nie ma związku z drugim. Ja nie widzę na lewenoko kd ponad 20lat. Posiadam prawo jazdy kat A oraz B od 2007r oraz bezterminowe orzeczenie o lekkim stopniu niepełnosprawności. Powodzenia.

Cofnięcie prawa jazdy

Mam prawojazdy od 1983 roku kat A,B i III grupę - czyli stopień umiarkowany, Nie widzę na prawe oko od urodzenia i w niczy mi to nie przeszkadza.