MENU

Forum - Nie wiem co robic? Moze ktos mi ccos podpoowie?

Nie wiem co robic? Moze ktos mi ccos podpoowie?

Nie wiem co robic? Moze ktos mi ccos podpoowie?

Mam 29 lat,od 6 miesiaca zycia nosze plaster na lewym oku ,na ktore i tak nie widze wogole. Jest to jakis efekt przebytej choroby o nazwie Histocytoza X.  Nie wiem nawet co to oznacza. Lekarz okulista doradza mi usuniecie galki ocznej i wstawienie protezy, tylko ze u mnie w Slupsku nie usuna mi tej galki, bo galka jest zrosnieta z powiekami i stwierdzili, ze proteza nawet nie miala by sie na czym utrzymac. Potrzebuje jakiejs dobrej rady co powinnam zrobic i gdzie sie udac. Chcialabym w koncu cos z tym zrobic, dzieki temu nie dosc ze wyglad by mi sie zmienil to jeszcze czula bym sie pewniej i odwaznej.Pozdrawiam i czekam na jakies informacje.

Nie wiem co robic? Moze ktos mi ccos podpoowie?

Ja bym na Twoim miejscu sprobowala dostac sie do doktora Dariusza Haszcza w Lublinie. W chwili obecnej jest najlepszy w tym temacie i operuje na NFZ.

 

Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zbigniewa Zagórskiego

 

Małachowskiego 5

Nałęczów, 24-140, lubelskie

081 50-15-799

ocho-naleczow@wp.pl

osrodekchirurgiiokacom

 

albo :

Centrum Medyczne Luxmed

Radziwiłłowska 5

Lublin, 20-080, lubelskie

81 532 37 11

bok@luxmedlublin.pl

www.luxmedlublin.pl 

 

tam prawdopodobnie bedzie wizyta prywatna, wiec musisz dowiedziec sie o koszty, ale na operacje Pan doktor pewnie Cie skieruje do szpitala okulistycznego w Lublinie i to juz bedzie na NFZ. O ile oczywiscie podejmie sie operacji. Mozesz tez probowac dostac sie do niego do szpitala w Lublinie, ale tam zazwyczaj jest bardzo zajety.

 

Chmielna 1 , Lublin, tel 0 81 532 61 49

 

Nie wiem co robic? Moze ktos mi ccos podpoowie?

Najprosciej będzie najpierw w Lublinie w Luxmedzie umówić sie na wizytę (koszt to 85zł) i potem pan doktro powie co i jak. Operacjw wykonuje w Szpitalu w Lublinie i w Nałęczowie w Ośrodku Chirurgi Oka-w obu miejscach w ramach NFZ jesli nic sie  nie zmienilo

Moze ktos mi cos poradzi?

Witam, w przyszlym tygodniu jade do Warszawy na wizyte do prof. Dariusza Kecika. Ponoc jest to okulista plastyk mam nadzieje ze mi w koncu ktos pomoze z ta proteza. Zna ktos moze tego lekarza i moze mi cos o nim napisac? Bede bardzo wdziecznal 

Nie wiem co robic? Moze ktos mi ccos podpoowie?

Trzymam kciuki.

 

Nie wiem co robic? Moze ktos mi cos podpoowie?

Witam:-)W maju tego roku miałam usunięta gałkę oczna lewa w Warszawie. Wszczepili mi implant który się niestety nie przyjął. Tydzień temu usunęli mi ten implant i zostalam z dziura w oku. Nie wiem co powinnam robić dalej, czy próbować implantu gdzieś indziej, normalnie totalnie się zalamalam bo myslalam ze wszystko się zmieni wszczepia mi implant potem epi i będzie super. Ale życie bywa okrutne. Proszę o jakakolwiek rade, podpowiedzi. Pozdrawiam.

Nie wiem co robic? Moze ktos mi ccos podpoowie?

Spróbuj u dr Haszcza mi usuwał i wszczepial implant powodzenia

Re: Nie wiem co robic? Moze ktos mi ccos podpoowie?

Również byłam pacjentką dr Haszcza. Wprawdzie nie dało się wstawić implantu ze względu na zbyt słabe mięśnie, ale noszę protezę. Wcześniej miałam zniszczone chorobą i nieudaną operacją, bolące i zanikowe oko i strasznie się opierałam, a teraz jestem zadowolona. Pozdrawiam, Magda