MENU

Forum - Protezy w Bydgoszczy

Protezy w Bydgoszczy

Protezy w Bydgoszczy

Proszę o podanie adresu w Bydgoszczy gdzie można dopasować protezę. Z góry wielkie dzięki.

Protezy w Bydgoszczy

Gdanska bodajze

Protezy w Bydgoszczy

Dzięki Martka26. Mieszkam w Bydgoszczy i myślałam, że już w tej przychodni przy ul.Gdańskiej nie ma protetyki!? Pamiętam, że tam po operacji byłam z mamą po dopasowanie protezy(45 lat temu). Potem byłam w Warszawie,ale nie pamiętam nazwiska protetyka! Martka Ty masz gałkę oczną czy masz usuniętą gałkę? Jesteś zadowolona z protezy dopasowanej w Bydgoszczy i nie ma sensu tłuc się po innych odległych miejscowościach?! W Bydgoszczy jest w czym wybierać? 

 

Protezy w Bydgoszczy

Martka ja teraz przeglądałam szczegółowo posty i zorientowałam się,że Ty nie masz protezy tylko epi i robiłaś ją w Katowicach? W Katowicach trzeba dopłacać do refundacji (NFZ 700 +700 dopłata)dobrze zrozumiałam wypowiedzi w postach? Będę wdzięczna za odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Dziś otrzymałam refundację i mam dylemat gdzie zdecydować się na zrobienie! Pozdrawiam.  

Protezy w Bydgoszczy

Jeśli jesteś z Bydgoszczy to zobacz najpierw tam na Gdańskiej a jak nic nie będzie to zawsze możesz pojechać gdzieś indziej. Ja byłam w Bydg.jakieś pół roku temu i jest ta sama pani cały czas, bardzo mila i cierpliwa. Ja myślę że wybór jest spory ale zależy też jaki kto ma oczodół. Ja mam dość dziwny i próbowałyśmy z tą panią ponad godzinę coś dopasować i udało się. Kolor nie jest idealny i troszkę się różni ale tylko troszkę, ja stwierdziłam że kolor nie jest najważniejszy, ale to że leży dobrze i ja dobrze się czuje z tą protezą. No i dopłacać nie trzeba a wygodniejsza jest niż ta poprzednia robiona w Łodzi. Więc jak tam mieszkasz to spróbuj najpierw w Bydg. Najlepiej zadzwonić do tej pani i umówić się bo tam pisze że w czwartki ale ta pani nieraz przyjeżdża też w inne dni. To nr tel. 519138385 żeby zapisać się.

Protezy w Bydgoszczy

Wielkie dzięki Evi33. Tak zrobię.

Protezy w Bydgoszczy

Zgadzam sie z kolezanka wyzej,ja w Bydg.bylam z 7 lat temu zanim.wszczepiono mi implant ,teraz mam epi.Ta p.z Bydg.jest super zawsze do niej jezdzilam jak nie mialam jeszcze implantu.Moze akurat bedzie miala jakas ktora Ci dopasuje.Naprawde z szczerym sercem polecam 

Protezy w Bydgoszczy

Przypomnialo mi sie jak bylam u niej ta ostatnia raza i nie udalo sie dopasowac to polecila mi p.Wieremczuka i wyobrazcie sobie ze potem dzwonila do mnie i pytala co i jak,czy mam ladne oczko .Potem po zaimplantowaniu tez pytala jak sie czuje itd...super kobieta 

Protezy w Bydgoszczy

Dużo z Was ma wszczepiony implant. Tą operację robią na fundusz czy za kasę prywatna? Gdzie takie zabiegi wykonują i za ile? Widzę,że oko po wszczepionym implancie wygląda znacznie korzystniej. Za info wielkie dzięki.

Protezy w Bydgoszczy

Na kase chorych wtornej implantacji nie robia ,jaki koszt teraz nie wiem ja 7 lat temu placilam 6.5 tys teraz pewnie wiecej 

Protezy w Bydgoszczy

Ok. Rozumie,że ceny się zmieniają, ale czy takie zabiegi wykonują wybrane kliniki czy wszystkie kliniki okulistyczne? Jeżeli mogę to proszę o namiary.

Protezy w Bydgoszczy

Szczerze to ja mialam robione u dr Jaworskiego ktorego nie polecam mozesz o tym poczytac w komplilacje i problemy...a poprawial mi dr Haszcz z tego co wiem On zajmuje sie tylko implantacja pierwotna 

Protezy w Bydgoszczy

Dzięki.

Protezy w Bydgoszczy

Kochani! Dzisiaj byłam w pracowni protez ocznych przy ul. Gdańskiej 88-90 i powiem krótko-bajka, a mianowicie: Okazało się,że Pani,która pracuje w tej pracowni dobierała mi protezę jak byłam jeszcze dzieckiem. Odnalazła moją kartotekę po wielu latach...! Protezę wybierałyśmy dość długo i intensywnie z pozytywnym skutkiem. Jestem bardzo zadowolona, chociaż nie należę do osób łatwych. Uważam,iż jestem wymagająca i kapryśna! Od pierwszej chwili po wejściu do gabinetu czułam się przy tej Pani bezpieczna, cały stres i niepokój odszedł w niepamięć! Pani Genia robiła wszystko,aby sprostać moim oczekiwaniom i udało jej się w 100 procentach. Udało się,gdyż jest osobą cierpliwą,wyrozumiałą,a przede wszystkim fachowo podchodzącą do tego co robi. Z wielkim oddaniem dla pacjenta. Kobieta z ogromnym sercem na dłoni. POLECAM PANIĄ GENIĘ z czystym sumieniem. Gdyby wszyscy ludzie byli tacy,jak ta Pani życie byłoby o wiele łatwiejsze, piękniejsze i prostsze. To Anioł w gabinecie zabiegowym. Pani Geniu dziękuje za wszystko i pozdrawiam z całego serca.  Ewa

Protezy w Bydgoszczy

Cieszę się że udało się dobrać tobie protezę. Tam naprawdę jest spory wybór a pani Genia jest po prostu wspaniała.

Protezy w Bydgoszczy

Oj tak prawda sorki, że zapomniałam podziękować Evi 33 i Martce 26 za informację,że jest taki ktoś jak pani Genia-nasz Anioł. Dziękuję bardzo dziewczyny. Pozdrawiam.

Protezy w Bydgoszczy

Super ze jestes zadowolona ja tez z sentymentem wspominam dobor protezy u p.Geni super kobitka

Protezy w Bydgoszczy

Witam,mam pytanie do Pani ewakacz42. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam Pani post, że zrobiła Pani protezę oka w Bydgoszczy z refundacją nfz? Pytam, bo mój tata otrzymał zlecenie na wyroby medyczne i teraz nfz musi potwierdzić to zlecenie.I jeśli otrzyma refundację na protezę oka z nfz to musimy poszukać jakiejś placówki, która tą protezę wykona.Znalazłam właśnie Bydgoszcz, która byłaby najbliżej naszego miejsca zamieszkania, ale nie wiem czy mają w tym zakresie podpisaną umowę z nfz i akceptują refundację. Byłabym wdzięczna za kilka słów wyjaśnienia jak to dokładnie było w Pani przypadku. 

Protezy w Bydgoszczy

Bydgoszcz ma podpisaną umowę z NFZ ale to nie jest pracownia a są tam już gotowe protezy. W pracowni robią dopiero jak się pojedzie no i dopłaca się raczej do tej refundacji,a tam w Bydg. trzeba jakaś dopasować z tych gotowych i nic się nie dopłaca. Jeżeli nie uda się dopasować to zawsze można zrezygnować i jechać gdzie indziej.

Protezy w Bydgoszczy

Evi33 dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Chyba podarujemy sobie Bydgoszcz i wybierzemy Łódź.

Protezy w Bydgoszczy

W Lodzi robia odlew z oczodolu co za tym idzie proteza jest ciezka i tam trzeba jechac najpierw na odlew po tyg lub 2 po odbior 

Protezy w Bydgoszczy

Witam! W odpowiedzi na Pani pytanie na temat pracowni w Bydgoszczy. Proponuję zawitać do tej pracowni, gwarancji nigdy Pani nie będzie miała,że coś odpowiedniego znajdziecie,ale mogę zagwarantować na stówkę,że Pani Genia,która tam pracuje zrobi wszystko ,aby Państwo nie przyjechali na marne! Wybór jest dość duży i myślę,że tak będzie. Dobrze Pani zrozumiała,że dopasowałyśmy protezę ( korzystałam z refundacji NFZ). Pozdrawiam i tego Państwu życzę. PS. Jeżeli maci Państwo jeszcze jakieś pytanka zapraszam na priv. Odpowiem drogą mailową.

Protezy w Bydgoszczy

Jeżeli chodzi o Łódź to potwierdzam że tam robią odlew oczodołu i proteza jest pełna i ciężka a w dodatku szara, a przynajmniej moja taka była a koloru też mi nie dobrali dobrze. Ja akurat dużo lepiej się czuje w tej gotowej z Bydgoszczy i uważam że lepiej wygląda ta bydgoska proteza.

Protezy w Bydgoszczy

ja byłem  w Łodzi 2 razy i jestem zadowolony a w kwietniu będę po raz trzeci. a jeśli chodzi o refundacje to trzeba dopłacić 100 zł.

Re: Protezy w Bydgoszczy


joasikowa:
Evi33 dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Chyba podarujemy sobie Bydgoszcz i wybierzemy Łódź.

 

 Witam! Do joasikowa. Jaką decyzję Państwo podjęliście co do wyboru pracowni i czy jesteście zadowoleni?

Protezy w Bydgoszczy

Protezy można dobrac w przychodni na ul. Gdańskiej 88 .Mój syn zacząl tam dobierac protezy jak miał 6 miesiecy a teraz ma juz 17 lat i ciągle tam chodzimy. Polecam to miejsce. Protezami zajmuje się bardzo sympatyczna osoba P. Genia. To kobieta ktora całe serce oddaje aby każdy wyszedl zadowolony

Protezy w Bydgoszczy

Tak zgadzam sie z przedmówczyniami. Pani Genia z protezowni na ul Gdańskiej 88 to cud kobieta oddana całym sercem swojej pracy.  

Protezy w Bydgoszczy

Dziś byłem w Bydgoszczy proteza dobrana idealnie i jestem pod wrażeniem budowania relacji z pacjentami. Pani Gienia JEDYNA W SWOIM RODZAJU otwarta usmiechnieta z pozytywna energia.. Gorąco polecam i pozdrawiam.

Protezy w Bydgoszczy

witam, 1 grudnia usunięto mi oko, wizytę na ul. gdańskiej w Bydgoszczy miałem niedługo później. Proteza dobra bardzo dobrze z dużą cierpliwością i dbałością o pacjenta :) Teraz mam juz kolejna wieksza ;) Pani Genowefa - super Człowiek. Polecam!!

Protezy w Bydgoszczy

9 sierpnia 2018 bylem dobrac proteze wlasniew Bydgoszczy na ulicy gdanskiej to juz moja 4 proteza i za kazda raza dobiera ja pani Genia nasz aniol jak tu ktos napisal.rewelacyjne podejscie do pacjeta siedzialem ponad godzine szukanie dobieranie wielkosci koloru i ta cierpliwosc.niepotrzebnie pani Genia naszukala sie mojej kartoteki bez skutku gdyz zmienilem po slubie nazwisko i oczywiscie zapomnialem o tym powiedziec.ktos inny pewnie wkurzylby sie ale spoko nie tym razem.polecam wszystkim Bydgoszcz a szczegolnie pania Genie bo niewielu takich ludzi jest.dodam jeszcze ze pani Genia dzwonila do mnie zeby sie dowiedziec czy wszystko jest ok pytala o proteze jak sie nosi itp.wielkie dzieki i pozdrawiam.

Protezy w Bydgoszczy

Witam jestem tu pierwszy raz,od kilku lat już nie widzę na prawe oko (odwarstwienie siatkówki),ale mniejsza z tym nie przeszkadzało mi to do czasu aż oko zaczęło mi uciekać a teraz całkowicie zanika.Także narazie zasłaniam je grzywką i zdecydowałam się na epiprotezę.Dostałam właśnie refundację z NFZ 800zł i moje pytanie ,co dalej mam robić .Chciałabbym wybrać Bydgoszcz ,bo wiidzę same dobre opinię.

Protezy w Bydgoszczy

Zadzwon i umów się na wizytę 

Protezy w Bydgoszczy

Wyslalam rejestrację on-line czy długo się czeka .Czy ktoś może pokazać mi zdjecie jak wyglada po ttej epiprotzie i jak przed

Re: Protezy w Bydgoszczy


Leszek z Wielkopolski:
9 sierpnia 2018 bylem dobrac proteze wlasniew Bydgoszczy na ulicy gdanskiej to juz moja 4 proteza i za kazda raza dobiera ja pani Genia nasz aniol jak tu ktos napisal.rewelacyjne podejscie do pacjeta siedzialem ponad godzine szukanie dobieranie wielkosci koloru i ta cierpliwosc.niepotrzebnie pani Genia naszukala sie mojej kartoteki bez skutku gdyz zmienilem po slubie nazwisko i oczywiscie zapomnialem o tym powiedziec.ktos inny pewnie wkurzylby sie ale spoko nie tym razem.polecam wszystkim Bydgoszcz a szczegolnie pania Genie bo niewielu takich ludzi jest.dodam jeszcze ze pani Genia dzwonila do mnie zeby sie dowiedziec czy wszystko jest ok pytala o proteze jak sie nosi itp.wielkie dzieki i pozdrawiam.

 

 Hej czy mógłbyś powiedzieć coś więcej ,ile czekałeś na wizytę i jak się rejestrowałeś oraz czy musiałeś mieć ze sobą jakams dokumentację 

Re: Re: Protezy w Bydgoszczy


ewakacz42:

joasikowa:
Evi33 dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Chyba podarujemy sobie Bydgoszcz i wybierzemy Łódź.

 

 Witam! Do joasikowa. Jaką decyzję Państwo podjęliście co do wyboru pracowni i czy jesteście zadowoleni?

 

 Witam mogłabyś powiedzieć jak długo czekalas na wizytę i jak się rejestrowałeś 

Protezy w Bydgoszczy

W bydgoszczy na gdanskiej dziala przychodnia w ktorej z powodzeniem mozna dobrac proteze oka. Wszystko dziala szybko i sprawnie. W ten sam dzien umowilam tate na wizyte i dobrano mu proteze. Na miejscu zbadal go okulista. Pelen profesjonalizm