MENU

Forum - Enukleacja – czy refundowana przy zezie

Enukleacja – czy refundowana przy zezie

Enukleacja – czy refundowana przy zezie

Witam serdecznie,

 

byłabym bardzo wdzięczna za informację, czy enuklacja jest refundowana w moim przypadku:

- jaskra dziecięca; oko praktycznie niewidzące*, do tego niestety okropnie zezujące („ucieka” po skosie,w górę i bok). Mam 27 lat.

Byłaby to więc technicznie rzecz biorąc, operacja kosmetyczno-estetyczna – nie jest to oko bolące, a jedynie utrudniające codzienne kontakty.

Jeśli nie jest to wskazanie do takiego zabiegu, jaki jest koszt takiej operacji? Gdzie najlepiej wykonać taki zabieg?

 

*”widzę” dosłownie kropeczką, malusieńką jak końcówka igły – niestety jest tak mała, że nie jestem w stanie ją nic przeczytać.Nie potrafię nią również podążać za światłem przy badaniu lekarskim. Zazwyczaj przy opisie lekarze wpisują tylko „poczucie światła”. 

Enukleacja – czy refundowana przy zezie

Proponuję udać się na konsultacje do dr Haszcza tu Ci nikt odpowiedzi nie udzieli, musi zobaczyc lekarz

Enukleacja – czy refundowana przy zezie

Witaj, moim zdaniem wszystko zalezy od tego, czy lekarz zakwalifikuje Cie do enukleacji. Jesli jest potrzeba lub sa wskazania medycne, to pierwotna implantacja jest w tej chwili w Polsce refundowana, pozdrawiam

Enukleacja – czy refundowana przy zezie

Witam.Gd,ile przyjmuje dr.Haszcz.