MENU

Forum - Epiproteza Kraków

Epiproteza Kraków

Epiproteza Kraków

witam. Czy ktoś miał doczynienia z pracownią w Krakowie ul. Św Kingi 8 ? Dokładnie chodzi mi o wykonanie protezy, jakieś niedociągnięcie, ewentualne reklamacje ?

pozdrawiam ;)  

Re: Epiproteza Kraków

Ja robiłam tam protezę. Nie noszę jej. Jest niedopasowana, tzn. tęczówka oka jest wyżej nic powinna co bardzo rzuca się w oczy. Po wykonaniu protezy wmówili mi, że tak musi być i mi się wydaje. To nieprawda bo mam inna protezę i ona jest równo wymalowana. Nie polecam tej pracowni. Nigdy tam nie wrócę.


malenka95: 

 

witam. Czy ktoś miał doczynienia z pracownią w Krakowie ul. Św Kingi 8 ? Dokładnie chodzi mi o wykonanie protezy, jakieś niedociągnięcie, ewentualne reklamacje ?

pozdrawiam ;)  

 

 

Epiproteza Kraków

Odradzam. Moja córeczka miała od nich 3 epi i żadna nie była ani ładna ani wygodna. Paprały się strasznie. Nie mówiąc o podejściu do pacjęta.

Epiproteza Kraków

witam ja robiłem epi w krakowie i jestem zadowolony to chyba zależy od podejścia każdego z nas z osobna jeden będzie zadowolony a drugi nie jeżeli chodzi o podejście do pacjenta to jest dobre pozdrawiam ale jak piszę to naprawdę zależy od naszego podejscia i od tego czego oczekujemy pozdrawiam 

Epiproteza Kraków

No tak, racja. Wszystko zależy od oczekiwań, to raz. A dwa, że w Krakowie to trochę loteria. Wiem, bo znam kilka osób , które tam jeżdżą(po siatkówczaka). Jeżeli uda się jakimś trafem od razu dobrać ładną epi, to jest super. Ale jeżeli są trudności z dobraniem, to protetyk nie zadaje sobie dalej zbyt wiele trudu. I takie podejście spotkało właśnie mnie i córeczkę. Dostała dwa razy źle dobrany kolor i zezowate oko. A pan protetyk stwierdził, że lepiej się nie da, a poza tym nie ma już czasu. Zero empatii dla dziecka. Ale dla sprawiedliwości dodam, że synek koleżanki dostał tam ładną protezę :).  Jednak po tym jak wyjechałyśmy do Londynu, to wiem , że można i da się zrobić piękną, dobraną idealnie kolorystycznie i nie zezowatą protezę.