MENU

Forum - Epiproteza oka

Epiproteza oka

Epiproteza oka

Hej, mam pytanko mając proteze ładnie zrobioną i jak wasi znajomi nie wiedzą o tym , są w stanie coś zauważyc??? boje się żeby nic nie zauważyli, zależy mi na tym bardzo

Re: Epiproteza oka

 

@Majka1990,

Nie wiem, bo dalszych znajomych nie pytam, a bliscy wiedzą. To jest bardzo różnie z tym "zauważaniem", niektórzy nic nie widzą a inni zauważą od razu, mimo dobrej protezy. Najważniejsze abyś sama o tym nie myślała, była sobą i czuła się pewnie. Dobrze wykonana proteza w tym na pewno pomaga, ale bardzo uważnego obserwatora możesz nie oszukać :)

Re: Re: Epiproteza oka


Irek:
 

@Majka1990,

Nie wiem, bo dalszych znajomych nie pytam, a bliscy wiedzą. To jest bardzo różnie z tym "zauważaniem", niektórzy nic nie widzą a inni zauważą od razu, mimo dobrej protezy. Najważniejsze abyś sama o tym nie myślała, była sobą i czuła się pewnie. Dobrze wykonana proteza w tym na pewno pomaga, ale bardzo uważnego obserwatora możesz nie oszukać :)

 

 Dzieki Mirek :) Patrząc na to jak ty masz zrobione jestem pod wiekim wrażeniem. Można wiedziec gdzie miałeś robione??

Epiproteza oka

@Majka1990,

moja epiproteza, jest od Thorstena Meyera. Już wiekowa, ale jakoś mi się nie pali do wymiany na razie. 

Epiproteza oka

 

powiedzialam wam ze  korekte  oczu  mam   po   2 latach  zadzwonili  do  mnie  po  roku  czasu teraz  w  lutym  ze  mam  sie  stawic  do  chojnic 6lutego , pielegniarki  zapytaly  sie  mnie  z  kim  przyjechalam  powiedzialam ze  z  mama  pielegniarki  przekonywaly mnie  ze   lepiej   bedzie  jak  mama zostanie  ze  mna  na  sali bo  moge  wymiotowac  po  operacji  i  ze  sama  se  nie  dam  rady  i mama zostala  ze  mna  na  sali ..... jaka  siara

7 mialam  operacje  a  dzien  puzniej  juz  wyszlam  ze  szpitla nie  uwierzycie  ale  oko którego  nie  dalo  sie  zmienic  dalo  sie  operowac  tylko  ma  lekkiego  zeza  nie  bylo   jak  sie  zapytac  lekaza  o  epi  bo  nie  chialam  przy  matce  mówic , w  marcu  musze  isc  do  lekarza  na  kontrole  i  nie  wiem  czy  mam  sie  pytac  o  epi  bo  nie  chce  uslyszec od  lekarza  czegos  w  stylu " to  po  co   ja    nastawialem  oko i  sie  meczylem  jak  ty  chesz  je  wyciac  i  zastaic szlucznym "

 

 co   wy  o  tym  sadzicie  czy  jest  sens pytac i  denerwowac  lekarza  

Epiproteza oka

Moim zdaniem póki dało się i nie ma tragedii to trzymaj swoje oko jak najdluzej, spraw sobie jakieś fsjne okularki i zaakceptuj siebie. ZAWSZE możesz zapytać nikt Ci w twarz za to nie da jeśli Cie to nurtuje 

Epiproteza oka

perelka85
No i jak tam twoja sytuacja ??