Implantacja oczodołu

Witam wszystkich. Dzięki temu portalowi dowiedzialam się dużo więcej niż nie jeden lekarz mi powiedział. Po wypadku w 1994r. w którym stracilam oko nosilam proteze , dopiero jakiś czas temu znalazlam to forum w którym dowiedzialam sie o implantach oczodolowych jednak ceny tych zabiegów nie były niskie więc trochę dopuściłam.  Na ostatniej wizycie u protetyka na Konwiktorskiej w Wrszawie pan polecił mi p.dr. Korwin ze szpitala Sierakowskiego. Dr. Korwin zabiegi wykonuje na NFZ.Wszystko trwa 3 doby jezeli nie ma powikłań. W pierwszym dniu przyjecie i przygotowanie do zabiegu w drugim zabieg w znieczuleniu miejscowym, gdzie nie ma nudności i bólu głowy jak przy znieczuleniu ogólnym i w trzecim wypis. Właśnie wrocilam po zabiegu do domu. Czuje się dobrze nie jestem nawet na lekach przeciwbolowych bo nie mam takiej potrzeby. Za dwa tyg. kontrola. Mam nadzieję że wszysko będzie dobrze. Jeżeli jeszcze ktoś się nie zdecydowal na ten zbieg moze ze wzgledu na koszt to na prawdę polecam panią doktor oraz szpital Sierakowskiego w Warszawie. Pełen profesjonalizm całego personelu.