Forum - Epiproteza Łódź

Epiproteza Łódź

Epiproteza Łódź

Kto z Was ma epiproteze z Łodzi i może coś więcej napisać ?

Epiproteza Łódź

Ja mam co Cie dokładnie interesuje? 

Epiproteza Łódź

Witaj :) Chętnie dowiem się:

1. Siła nacisku na oko/implant ? 2. Grubość i wielkość epi.  3. Ruchomość i kolor. 4. Cena. Otrzymuje się od razu jedną protezę, tzw. końcowa, a gabinet mieści się na ul. Pięknej w Łodzi ?

Epiproteza Łódź

Nacisku nie czuje, grubość to indywidualna sprawa kolor tez, ja jestem zadowolona, epi dostajesz po tyg i to jest ostateczna ja po jakimś czasie noszenia gdzie się już ulozyla musialam jechac na poprawkę musialam i nie musiałam ale Nam zawsze coś będzie nie pasować bo chcemy żeby było po Naszemu i tak było w mojej sytuacji, nie było problemu chociaż to było już rok po zrobieniu, cena jeśli masz refundację to chyba 100 zł się dopłaca nie pamiętam już, za poprawkę nic, adres jest na stronie internetowej 

Epiproteza Łódź

A co do ruchomości to ja akurat tu podchodzę z dystansem nie bawię się w sprawdzanie jaka mam ruchomośc bo nigdy nie będzie taka jak w oku zdrowym a po tym co przeszlam jak wyglądałam a jak wyglądam teraz to nie chce się przejmować i załamywać jakąś dla mnie głupia ruchomościa, mozesz sobie wejść do wątku komplikacje..... I poczytać

Pozdrawiam 

Epiproteza Łódź

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat epiprotezy od p. Walendy w Warszawie ?

Epiproteza Łódź

Martka, masz na implant epiprotezę ? Dziękuję za odpowiedź. Mam wizytę na koniec czerwca.

Epiproteza Łódź

Tak na implancie

Epiproteza Łódź

Martka, proszę opisz co skłoniło Ciebie do wyboru tego miejsca ( Łódź ) na wyrób epiprotezy ? Będę wdzięczna :)

Epiproteza Łódź

Mialam szklana i strasznie mnie uczulala ropialo mi i zasychalo nie moglam normalnie funkcjonować , zaryzykowalam Łódź tym bardziej że miałam refundację i koszt dopłaty tylko 100 zł, a bylam juz w Krakowie Katowice Warszawa (Wieremczuk polecam jak najbardziej no ale po implantacji i tym co przeszlam niestety nie jest w stanie u mnie założyć protezy) 

Epiproteza Łódź

Martka, serdecznie dziękuję :) Też, zdecydowałam się na Łódź.

Epiproteza Łódź

Chcesz to mogę wysłać Ci zdj podaj meila 

Epiproteza Łódź

Dziękuję.  Jak będę mieć jeszcze pytania do epiprotezy, to z pewnością się odezwę :) Pozdrawiam :)

Epiproteza Łódź

Ma Pani stopień niepełnosprawności, jako osoba jednooczna ? Co było powodem utraty oka, jeśli moge zapytać ?

Epiproteza Łódź

Nie mam bo nie czuje się niepełnosprawna 😊

Epiproteza Łódź

Nie miałem już parę lat protezy z Łodzi ale w tamtym czasie robili tam niechlujnie - nierówno narysowany obrys tęczówki jakby trzęsącą się ręką. Nie wyglądało to ładnie niestety. Poza tym wzorek narysowany na powierzchni, zero głębi. Szklane z Krakowa czy Katowic wyglądają zupełnie inaczej.