MENU

Forum - Aspirion Nikolaus Kerbl

Aspirion Nikolaus Kerbl

Asprion Nikolaus Kerbl

Witam

Nosze epiprotezę od 26 lat w sumie to obecnie już moja 7. Pierwszą, miałem robioną w Warszawie akrylową, ale nie pamiętam u kogo. Jednak bardzo niemiło wspomina tę protezę (częste infekcje, brak dopasowania). Później zdecydowałem się na Kraków. Lepiej dobrana i zdecydowanie wygodniejsza, za to poziom obsługi tragiczny. W kolejnych latach było tylko gorzej. W końcu teraz trafiłem tutaj na forum i po przeczytaniu wielu wątków, zdecydowałem się na Wiedeń. Obsługa super, bardzo indywidualne i empatyczne podejście do pacjenta. Dr uwzględnił moje uwagi co do większej źrenicy i wyśrodkowaniu względem starej. Ogromny profesjonalizm, w trakcie robienia protezy dr co jakiś czas spoglądał i porównywał z moim okiem. Po pierwszej przymiarce sam stwierdził, że nie ma symetrii (czego ja nie zauważałem) i postanowił poprawić. Mam epiproteze parę dni i ogromnie polecam dr Nikolausa. 

pozdrawiam Dariusz 

Aspirion Nikolaus Kerbl

Witam!!! 

Tak się przymierzam żeby tam pojechać na wymianę protezy.Jeśli to możliwe to proszę podać jaki koszt jest prywatnie jak się zdecyduję.Szukam dobrego specjalisty jeśli chodzi o szklane protezy bo taka mnie interesuje.Akrylowe powodują odczyn alergiczny więc muszę wymienić. Proszę też powiedzieć czy dobierają wielkością tzn odlew czy tylko z półproduktów robią.Dziękuję i pozdrawiam.