MENU

Forum - kontakt pracownia P Walendy

kontakt pracownia P Walendy

kontakt pracownia P Walendy

Dzień dobry Wszystkim ,

poszukuję kontaktu do Pana Walendy w Warszawie. Potrzebuję wymienić epiprotezę ale niestety od pół roku telefon do pracowni jest wyłączony.Wcześniej jak się kontaktowałem to nie można było umówić wizyty z uwagi na covid

 

Czy ktoś orientuje się  może  czy to stałe zaprzestanie działalności  czy tylko jakaś przerwa  z uwagi na covid ?

 

pozdrawiam

Łukasz

 

 

kontakt pracownia P Walendy

Sprawdziłam, rozmawiałam z synem Pana Walendy. Pracownia od wakacji 2020 nie działa i już działać nie będzie 😑

kontakt pracownia P Walendy

Ja miałam robioną u pana Walendy epi akryl. jest super. Szkoda, że nie przyjmuje już. Była to pracownia w której przyjechałeś do Warszawy i zostałeś przyjęty. po 2 godz. wychodziłeś już z super protezą oka. Mądry człowiek. popatrzył na człowieka, na jego oczy i wiedział co i jak trzeba zrobić. Nie tak jak inne pracownie, albo terminów nie maja; albo trzeba kilkanaście razy przyjeżdżać by zrobić, odcisk, przymiarkę, epiprotezę, lub poprawkę. u Pana Walendy 2 godz. i masz wszystko jak trzeba. Szkoda ze juz nie przyjmuje. bedzie problem. Dziekuje za informacje, co do tego gabinetu epi. 😢