MENU

Forum - www.asprion.at/proteza_oka

www.asprion.at/proteza_oka

www.asprion.at/proteza_oka

Czy są tutaj osoby, które zdecydowały się na wykonanie epiprotezy w tym ośrodku? Chciałabym zadać kilka pytań, będe wdzięczna :)

www.asprion.at/proteza_oka

Też jestem ciekaw robił ktoś może porównać?np z krakowem

www.asprion.at/proteza_oka

 

Nie było mnie tutaj ponad 14 lat ale wróciłam by podzielić się opinią nt. tej pracowni .Właśnie wróciłam 13.01.23 z Austrii od Pana Nikolausa Kerbl. Jestem mega zadowolona. Przesympatyczny człowiek. Naprawdę robi wszystko by każdy wyszedł zadowolony. Koszt protezy 405 EUR. Czas spędzony w pracowni to ok. 2-2,5 godz. Wystawiają rachunek jeśli się chce. Niestety NFZ nie refunduje zza granicy takich rzeczy. Jedynie zrobione w kraju.  Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych. Jeśli moja opinia w czymś pomoże to tym bardziej się cieszę. Wiadomo, że wszystko zależy od wielu składowych , które na sukces się składają. Każdy z nas jest inny.

Ps. Właśnie stąd zaczerpnęłam info o Asprionie i zaryzykowałam. 

Pozdrawiam 

Wiola z Tychów.  

www.asprion.at/proteza_oka

Witam idzie się dogadać po polsku jak z terminami 

www.asprion.at/proteza_oka

Witam wiolu  gdzie pani wcześniej robiła protezy 

www.asprion.at/proteza_oka

Niestety porozumieć się można tylko po niemiecku lub angielsku. 

www.asprion.at/proteza_oka

Pani Wiolu a jaki jest czas oczekiwania na wizytę/termin? Jestem z Pomorza i szukam kogoś kto zrobi mi piękną epi. Ostatnią robił mi Pan Walenda w Wawie (nie pracują już) 5lat temu.. Czas najwyższy wybrać nową, powieka zaczyna mi opadać coraz bardziej więc muszę się szybko decydować. 

 

www.asprion.at/proteza_oka

 Ja czekałam miesiąc , terminy są krótkie. Jestem, jak już pisałam zadowolona. Przed  wyjazdem do Austrii kontaktowała się że mną vivian, która jest też już po wizycie. Myślę, że coś napisze Wam ze swojej podróży do Wiednia.

Pozdrawiam. 

www.asprion.at/proteza_oka


Chętnie dowiem się o Asprion Augenprotethik ( proteza ).

1. Siła nacisku na oko/implant ? 2. Grubość, wielkość.  3. Ruchomość, kolor 4. Akryl, szkło ? 5. Wycisk oczodołu 6. Ilość wizyt, koszt.