MENU

Forum - żaśmeicanie forum

żaśmeicanie forum

żaśmeicanie forum

Nie chcę być niegrzeczna ale mam wrażenie że ostatnio niektórym użytkownikom trochę się nudzi i zakładają tematy nie mające wiele wspólnego z działalnością forum. Nie wiem jaki to ma cel, ale ja wchodząc ostatnio na forum czuję się jakby miła tu miejsce jakiś atak spamu. A forum funkcjonuje dzięki uprzejmości Irka, który zdaje sie z własnej kieszeni płaci za serwer (czy tak??) a on chyba tez ma ograniczona pojemność (tak?)

Apeluję o nie zaśmiecanie forum, przecież wszelkie dyskusje światopoglądowe można prowadzić na nurcie prywatnym. Trochę umiaru

I warto tez, zanim zada się jakieś pytanie przeszukać forum bo można znaleźć interesujący nas wątek. nie mogę się oprzeć wrażeniu, że nikt nie zadaje sobie minimalnego trudu zanim o coś zapyta.

żaśmeicanie forum

Witam,mam pytanie.O jakie tematy Ci chodzi?Bo być może masz rację .Ale nikt nie zrozumie o co chodzi jeśli nie napiszesz  ,Uśmiechco konkretnie masz na myśli.

żaśmeicanie forum

czyli te forum ma wyłącznie charakter prawny i wszelkich problemów osób  jednoocznych nic więcej? dobrze rozumiem?

zaśmiecanie forum

Dziękuję za wpis, bo sama pomyślałam o podobnym wpisie.

Pozdrawiam wszystkich, którzy tutaj wpisują się głównie z powodu szukania pomocy, lub chęci podzielenia się swoimi doświadczeniami.

Proboszczowi proponuję założenia na jakimś czacie pokoju o podobnym temacie, w którym można będzie popisać i to i owo. Niech poda ten czat i chętni do pogaduch tam na pewno się zjawią.

 

żaśmeicanie forum

  • nie ma problemu. moge tak samo szybko zniknac z tego forum jak szybko sie na nim pojawilem, pozdrawiam i zycze Uśmiechmilego dnia

żaśmeicanie forum

  •  jeszcze tylko malutkie pytanko Mario Krystyno. jest zakladka-zycie( nasze sprawy,dyskusje, ciekawostki). prosze mi odpowiedziec w jakim celu taka pozycja istnieje? jezeli mnie cos nie interesuje to poprostu tego nie czytam. nie uwazam rowniez , aby tematy ktore mnie nie interesuja zasmiecaly forum. prosze o odpowiedz. ide do szkoly po dziecko. bede za 30 minut

Re: żaśmeicanie forum


proboszcz:
  •  jeszcze tylko malutkie pytanko Mario Krystyno. jest zakladka-zycie( nasze sprawy,dyskusje, ciekawostki). prosze mi odpowiedziec w jakim celu taka pozycja istnieje? jezeli mnie cos nie interesuje to poprostu tego nie czytam. nie uwazam rowniez , aby tematy ktore mnie nie interesuja zasmiecaly forum. prosze o odpowiedz. ide do szkoly po dziecko. bede za 30 minut

 

 i jak tu żyć w kraju gdzie wszystko jest tylko na niby, niby forum niby ludzie, niby praca, i niby itp. w rzeczywistości wszystko na pokaz, a w praktyce przecież obecne forum nie ma wcale zakładek ciekawostki, dyskusje, życie i te inne.

POLSKA TO DZIWNY KRAJ

żaśmeicanie forum

  • VIVIAN- dedykuje Ci fajny kawalek grupy T.LOVE z plyty THE VERY BEST OF T.LOVE zatytulowany T.LOVE- 1996. kawalek ten w pelni przedstawia nasze polskie realia i stosunek Polakow do tzw. tolerancji. a moze wiesz dlaczego ONZ szacuje liczebnosc ludnosci naszego kraju w 2100 roku na 17 mln.? (wg.mnie to i tak zawyzone wyliczenie).sprobuj sobie na to sama odpowiedziec po wysluchaniu Munka. pozdrawiam i zycze milego dniaPerskie oko

Re: żaśmeicanie forum


KRZYCH:
czyli te forum ma wyłącznie charakter prawny i wszelkich problemów osób  jednoocznych nic więcej? dobrze rozumiem?

 

oczywiście że nie ale większość forum, także i to jest forum tematycznym i dyskusje jakie się na nich toczą raczej powinny być związane z jego głównym założeniem.Tak np. na forum poświęconym miłośnikom psów ludzie raczej nie piszą, że nie mają pracy albo że papuga im choruje a na forum fotograficznym ludzie nie debatują nt. wyborów prezydenckich w Rosji. Takie posty są po prostu usuwane.

 

Tak więc chodzi mi o nie zaśmiecanie forum tematami dotyczącymi seryjnego mordercy, samobójstw w szkole, sukcesów Polski na Euro... itp. Innych podobnych już się nie czepiam choć moim zdaniem tez niespecjalnie wiążą się z tematyka forum. od dyskuzji na ww. tematy rzeczywiście są inne fora dyskusyjne, czaty itd.

Re: Re: żaśmeicanie forum


vivian darkbloom:

KRZYCH:
czyli te forum ma wyłącznie charakter prawny i wszelkich problemów osób  jednoocznych nic więcej? dobrze rozumiem?

 

oczywiście że nie ale większość forum, także i to jest forum tematycznym i dyskusje jakie się na nich toczą raczej powinny być związane z jego głównym założeniem.Tak np. na forum poświęconym miłośnikom psów ludzie raczej nie piszą, że nie mają pracy albo że papuga im choruje a na forum fotograficznym ludzie nie debatują nt. wyborów prezydenckich w Rosji. Takie posty są po prostu usuwane.

 

Tak więc chodzi mi o nie zaśmiecanie forum tematami dotyczącymi seryjnego mordercy, samobójstw w szkole, sukcesów Polski na Euro... itp. Innych podobnych już się nie czepiam choć moim zdaniem tez niespecjalnie wiążą się z tematyka forum. od dyskuzji na ww. tematy rzeczywiście są inne fora dyskusyjne, czaty itd.

 OK dzięki za wytłumaczenie

 

żaśmeicanie forum

  • zycie to nie tylko choroby i cierpienie droga Vivian. podaj mi jakies forum gdzie nie ma mozliwosci poruszania tematow innych? jest wogole takie? usmiechnij sie. co jesli tylko raz sie zyje?chcesz je przezyc w takiej sztywnej formie?

żaśmeicanie forum

  • dodam jeszcze tylko, ze nic nie pisalem o sukcesach naszych pilkarzy. czytaj uwaznie i ze zrozumieniem. pisalem o szansach naszych orlow.pozdrawiam. wyskocz na browar i odprez sie.

żaśmeicanie forum

a mi się podoba to że na tym forum piszącymi są osoby które łączy wspólny problem (wzroku) i to jest ważne jakimi ludzmi jesteśmy i nasze problemy i zainteresowania wszystko co nas dotyczy :) i to jest ważne to nasze wspólne miejsce

żaśmeicanie forum

  • no i widzisz KRZYCH jak sie na watku uspokoilo? dziewczyny sobie po drinku wypily i wyluzowaly. a MARIA KRYSTYNA dalej nie odpowiedziala na moje pytanie. pozdrawiam kolezanke. jezeli przyjdzie nam kiedys wypic wspolnie kawke- to wiedz , ze ja stawiam. śmiech

żaśmeicanie forum

Zgadzam sie z Vivian. W przeciwienstwie do Ciebie nie kazdy na forum ma ochote pisac o swoim prywatnym zyciu i odpowiadac na dosc dziwne pytania, niektorzy wola pozostac anonimowi, gdyz to tylko forum internetowe. Nie zmuszaj wiec innych do tego, ze powinni byc zachwyceni zakladanymi przez Ciebie watkami i uczestniczyc w rozmowie z Toba. Jesli ktos nie ma ochoty nalezy uszanowac ten fakt i powstrzymac sie od udzielania bezsensownych rad...W niektorych z watkow, ktore zalozyles widze, ze prowadzisz dialog z jedna osoba wiec mozecie porozmawiac w inny sposob, niekoniecznie na forum. Zauwaz, ze wchodzac na forum wyswietlaja sie wszystkie najnowsze watki, a nie tylko z okreslonej zakladki wiec widzi sie wszystko.

Re: żaśmeicanie forum


proboszcz:
  • no i widzisz KRZYCH jak sie na watku uspokoilo? dziewczyny sobie po drinku wypily i wyluzowaly. a MARIA KRYSTYNA dalej nie odpowiedziala na moje pytanie. pozdrawiam kolezanke. jezeli przyjdzie nam kiedys wypic wspolnie kawke- to wiedz , ze ja stawiam. śmiech

 

 

 wyobraź sobie że nie potrzebuję wypijać drinka żeby się wyluzować. Nie widzę tez wskazań "wyluzowania" się. Wyobraź też że prawdopodobnie w wątku "uspokoiło się"bo forumowicze (mówię o sobie być może o Krystynie) mają tez inne życiowe zajęcia niż niezwłoczne odpowiadanie na Twoje i Krzycha posty. A przyznam że w moim odczuciu są dość irytujące.

Tak jak napisała Blush-zauważyłeś może że w wątkach zakładanych przez siebie dyskusje toczysz w zasadzie tylko z KRZYCHEM? umówcie się na kawę, drinka czy co tam jeszcze potrzebujesz, będziecie mogli do woli toczyć dyskusje na wszelkie tematy. Bo jak zauważyłam po innych wypoweidziach-nie tylko mnie drażnią wasze posty nie na temat.

żaśmeicanie forum

Niestety musialam pousuwac czesc tematow kompletnie niezrozumialych dla mnie. Byc moze ktos sie poczuje dotkniety, ale nie mozemy naduzywac Irka zyczliwosci az tak. Serwer jest oplacany z jego prywatnych pieniedzy, wiec prosze o rozwazne dobieranie tematow. 

I tak, przede wszystkim strona ta jak i forum ma charakter informacyjny, integracyjny.

Forumowiczom, ktorzy pragna porozmawiac na luzniejsze tematy zapraszam na czaty i inne fora, albo email.

 

Pozdrawiam serdecznie 

żaśmeicanie forum

proboszczu daj maila

żaśmeicanie forum

masz gadulca w profilu KRZYCH. mniej problemu i szybsza komunikacja niz przez poczte.

żaśmeicanie forum

  • absolutnie Kornelio ! - nie czuje sie w zaden sposob dotkniety. rozumiem. moj problem polega na tym,ze jestem bardzo komunikatywnym i otwartym na innych. pozdrawiam i zycze duzo zdrowiaPerskie oko

żaśmeicanie forum

  • kawka wypita-decyzja podjeta. wszedlem na forum z uwagi na fakt iz cos nas laczy, jednak teraz wiem,ze jeszcze wiecej nas dzieli. nie chce spedzac zycia uzalajac sie nad wlasnym losem, bo nie  taki jest cel mego zycia. pozdrawiam Wszystkich i zycze duzo zdrowia. Perskie oko Kornelio- prosze usunac wszystkie moje posty, dziekuje.

żaśmeicanie forum

nie chce się wtrącać ale myślę że otwarcie  czatu albo Shoutbox-a rozwiązałoby problem..... 

żaśmeicanie forum

http://jednooczni.org/forum/off-topic/topic,1344.html  

 

 

TU MACIE MIEJSCE DO POGAWEDEK   ;-p

 

MNIE OSOBISCIE NIE PRZESZKADZAJA CZYJES POGAWEDKI,JESLI MNIE COS NIE INTERESUJE TO W OGOLE NA TO NIE ZWRACAM UWAGI  ALE Z RACJI ZE MIELISMY JUZ NA FORUM PROBLEM Z MIEJSCEM NA ZAKLADANIE WATKOW IREK ZWIEKSZYL LIMIT I PLACI SAM ZA TO POWINNISMY OSZCZEDZAC ;-p  TAKZE ZAKLADAJAC NOWY WATEK  PRZEJZYJCIE WPISY CZY TAKOWY NIE  ZOSTAL JUZ ROZPOCZETY ZASTANOWCIE SIE NAD PORUSZANYM TEMATEM BO NIEKTORE  W ZAKLADCE OF TOPIC SA POPROSTU ZALOSNE  

MOZE NIEDLUGO BEDZIECIE PYTAC "HEJ CO MACIE DZIS NA OBIAD?"

 

żaśmeicanie forum

Alez nikt nie ma nic przeciwko otworzeniu czata, jak ktos ma potrzebe, moze go otworzyc. 

żaśmeicanie forum

myślałem raczej o odgórnej inicjatywie  twojej Kamilko lub Irka umieszczenie jeszcze jednej belki na górze strony nikomu by nie zaszkodziło a może komuś by pomogło :) natomiast ja tu tylko "sprzątam":)   

żaśmeicanie forum

Hej Artku, no przydalby sie ktos do sprzatania :) Znasz sie na CMS? Moze porozmawiam z Irkiem, i jesli ktos albo na przyklad Ty :D bylby chetny pomoc w technicznych i nie tylko sprawach, moze dolaczylby do skladu. Ja ledwo zipie, poza tym jestem bardziej humanistka niz techniczka :P

Redakcyjny email zarasta mchem, tam jest tyle spamu, ze ciezko mi to odgruzowac, ale w ten weekend sie zabiore :) 

żaśmeicanie forum

coś tam napisałem a wy pomyślcie co z tym dalej zrobić:D w razie co podam wam potem moje gg(jeśli nie podałem go w profilu:D)  żeby komunikacja była szybsza