MENU

Forum - Klinika w Lublinie na Chmielnej

Klinika w Lublinie na Chmielnej

Klinika w Lublinie na Chmielnej

Witam, czy ktoś z was może wie, czy klinika jest już czynna po remoncie, albo kiedy będzie? Pozdrawiam, Edyta.

Klinika w Lublinie na Chmielnej

Jak byłam 6 listopada  w przychodni na Staszica mówili że mają sie przenieść na Chmielną do końca listopada. To jeśli chodzi o przychodnie. A jeśli chodzi o szpital na Chmielnej to mam termin operacji na 5 grudzień i tam mam się zgłosić.

Klinika w Lublinie na Chmielnej

Dziękuję, ja mam termin w poradni 11 grudnia, więc pewnie już na Chmielnej.

Klinika w Lublinie na Chmielnej

Właśnie wróciłam z Lublina i jeszcze nie oddane po remoncie. Ponoć po nowym roku mają już urzędować na Chmielnej. Moja operacje też przełozyli za tydzień, ale będę dzwonic o termin po nowym roku.

Klinika w Lublinie na Chmielnej

Nie mogę się do poradni dodzwonić, żeby zapytać co i gdzie, także bardzo Ci Morena dziękuję za bieżące info.

Klinika w Lublinie na Chmielnej

Skorzystaj z tej stromy http://klinikaokulistyki.umlub.pl/Kontakt.html

Nie wiem do jakiej poradni się wybierasz. Ja leczę się w poradni jaskrowej.Myślę że najwiarygodniejsze info zdobędziesz jak zadzwonisz do sekretariatu.

Klinika w Lublinie na Chmielnej

Udało mi się dodzwonić i już wszystko wiem.A poradnia,w której się leczę to siatkówkowa. Właśnie wyruszyłam  i jak dobrze pójdzie to wieczorem przywitam Lublin :-) Dzięki serdeczne za zainteresowanie i pozdrawiam!

Klinika w Lublinie na Chmielnej

Zatrzymujesz się gdzieś w Lublinie? Bo ja mam 200 km, do Lublina i nie zawsze rano mam sie czym dostać. Podałabyś mi jakieś namiary na coś fajnego żeby w razie czego przekimać noc :)

Klinika w Lublinie na Chmielnej

Tak, zatrzymuję się na noc, ja mam 600 km takze trudno byłoby obrócić w jeden dzień.Nie orientuję się za bardzo w temacie noclegów, zwykle wyszukuję coś w internecie. Polecam noclegi Botanik, tyle że to kawałek od kliniki i trzeba sobie jeszcze czymś podjechać. Teraz byłam w hostelu Orla (15 min pieszo od Staszica) - również polecam.Jak będziesz miała namiary na inne niedrogie i ciekawe noclegi to też poproszę:) pozdrawiam