MENU

Forum - spotkanie - krakow i okolice

spotkanie - krakow i okolice

spotkanie - krakow i okolice

kochani!

wiele powstalo juz watkow o spotkaniu jednoocznych z roznych rejonow kraju, zatem chcialabym podsunac pomysl: czy zainteresowani z krakowa i okolic reflektowaliby na spotkanie wieksza grupa? :)

spotkanie - krakow i okolice

Widzę coś mało osób chętnych z Krakowa, ja mimo iż nie jestem z stąd, to czasami bywam w Krakowie.

spotkanie - krakow i okolice

Ja jeśli tylko będę w danym czasie mogła to bardzo chętnie, mimo iż jestem z łódzkiego. ;)

spotkanie - krakow i okolice

up, up! co tu tak cicho? :)

spotkanie - krakow i okolice

Ja bym się w sumie pisał na to :) zależy od terminu tylko

spotkanie - krakow i okolice

mysle, ze prawdopodobnie po 20 wrzesnia... moze ktos jeszcze z forum sie odezwie? :)

spotkanie - krakow i okolice

spotkanie - krakow i okolice

Witam, jestem tutaj nowa i chętnie porozmawiam z rodzicem dziecka jednoocznego w formie mail'owej lub na kawce w Krakowie. córcia ma 7 miesięcy, zaklejamy oczko ale wszystko wskazuje że prawe oczko jest niewidzące:(

 

 

spotkanie - krakow i okolice

Myślę, że to dobry pomysł, aby wreszcie się spotkać nawet w małej grupie osób :) do której chętnie się dołączę.

Natomiast po postach wnioskuję, że to już czas aby wyznaczyć wstępną datę
i godzinę tego spotkania, tak aby wszyscy zdążyli sobie ten termin zapamiętać, dopasować i zaklepać Uśmiech.

 

spotkanie - krakow i okolice

Bardzo dobry pomysł. bedziemy z chlopakiem na pewno :)

spotkanie - krakow i okolice

Z wielka przyjemnością

Re: spotkanie - krakow i okolice

Kamil27

 Kiedy jest ten zlot hętnie wpadne.

spotkanie - krakow i okolice

Kazdy tylko mowi zeby wpadl i co dalej?

spotkanie - krakow i okolice

Ja też jestem za:) więc może pierwsze propozycje...

Zanim ustalimy termin proponuję wybrać miejsce i wstępnie dzień tyg. 

Widzę, że zainteresowani spotkaniem są nie tylko Małopolanie więc ze względu na dojazd dobrze by było spotkać się blisko Dworca ew inne miejsca z możliwością zaparkowania samochodu (Może któraś z Galerii - mamy ich mnóstwo i wszystko jest pod ręką, jedzenie, parking jest i otwarte w sobotę i niedzielę).

Może też być bardziej kameralnie np. jakiś lokal, knajpka, restauracja na krakowskim Kazimierzu lub Rynku:) tylko tu z parkingiem ciężko ale dacie radę:) Przy okazji można odwiedzić Wawel i inne pobliskie muzea:)

Mieszkam blisko centrum i w piątki weekendy jestem dyspozycyjna stąd dla mnie najlepszy termin to piątek, sobota, niedziela. Ale jakby to było pewne i więcej chętnych to mogę w każdej chwili podjechać i coś zarezerwować.

Jeśli chodzi o dokładną datę to już zależy od Was:) Może okolice Świąt Bożego Narodzenia, wtedy dużo osób ma urlopy więc może po drodze do Zakopanego zahaczycie o Kraków:) Jestem za terminem trochę odległy, bo nie każdy z nas zagląda na Forum codziennie a chciałby być:)

Zapraszam do dyskusji i dalszych ustaleń:)

 

 

spotkanie - krakow i okolice

Moze za pare lat cos sie ustali.

spotkanie - krakow i okolice

Gdybyście chcieli się spotkać zapraszam do mnie do biura os. handlowe 8. Możemy się spotkać kiedy chcecie, na jak długo chcecie, Mam zawsze do dyspozycji do picia kawę, herbatę, wodę. Może na początek wystarczy. Można do mnie dzwonić 502 451 777. Oddzwaniam na każdy telefon i mogę rozmawiać w Polsce bez ograniczeń i limitów. Jak coś to zapraszam!!!

Joanna Bachlej :) 

spotkanie - krakow i okolice

Witam, jestem nowy i jestem z krakowa. Chętnie wezmę udział w takim zlocie :)

spotkanie - krakow i okolice

ZAGLĄDA KTOŚ TU JESZCZE ??

spotkanie - krakow i okolice

Hallo wrzesień spotkanie na rynku lub Kazimierz? Co wy na to  506929647 lub dragonbspt@gmail.com piszcie dzwońcie dogadamy się i zrobimy długo wyczekiwany spotkanie! 

spotkanie - krakow i okolice

Ja chetnie wezmę udział w takim spotkaniu, mieszkam niedaleko krakowa

 

spotkanie - krakow i okolice

Witam serdecznie

Sa chętni na spotkanie?? Jeśli ktoś jest chętny z Krakowa albo okolic to dajcie znać