MENU

Forum - Ile sie czeka na operacje u Dr Haszcz??

Ile sie czeka na operacje u Dr Haszcz??

Ile sie czeka na operacje u Dr Haszcz??

Czy ktoś orientuje się ile się czeka mniej więcej na operacje wykonywane przez Doktora Haszcza???Czy to są miesiące czy lata??? i czy wszelkie operacje robi na NFZ czy Prywatnie...Pytam bo chciałabym się wsiąść za swój wygląd i zastanawia mnie jak to wszystko długo potrwa. w końcu chciałabym móc się siebie nie wstydzić:(

Ile sie czeka na operacje u Dr Haszcz??

Moge Ci powiedziec jak bylo na swoim przykladzie.10 marca bylem na pierwszej wizycie u dr. Haszcza w Lublinie, a zabieg mialem 29 czerwca z tym ze pierwotna data zakladala 22 czerwiec.Mnie akurat dr zakwalifikowal bez problemu na NFZ wiec nie musialem nic doplacac.Bylem w Naleczowie w zeszlym tygodniu na kontroli po tygodniu od zabiegu i w rejestracji slyszalem ze ogolnie blok operacyjny ma przerwe do konca sierpnia,urlopy itp.Najlepiej przedzwonic do nich i dopytac,dzwon bardziej popoludniu,po 15 bo wczesniej ciezko jest sie dodzwonic.Dr Haszcz przyjmuje w Lublinie,wizyta kosztuje 100 zl wiec kwota niewygorowana :) Jak masz jakies pytania pytaj smialo.

Ile sie czeka na operacje u Dr Haszcz??

No udało się zapisać na wizytę 04 sierpnia...wiec jadę mu sie pokazać i zobaczyć czy sie mna zajmie i jak to będzie wyglądało. jestem młoda  mama i chciałabym drugiego bobasa a wiem ze operacje i wykluczają ciąże. stad moje pytanie.

Ile sie czeka na operacje u Dr Haszcz??

Odezwe Ci sie na poczte

Ile sie czeka na operacje u Dr Haszcz??

oki czekam