MENU

Forum - Warmińsko-mazurskie/Gdańsk/Białystok

Warmińsko-mazurskie/Gdańsk/Białystok

Warmińsko-mazurskie/Gdańsk/Białystok

Witam wszystkich goraco po kilku tygodniach nieobecnosci :)

Mieszkam w Olsztynie (woj. warm.-maz.), jesli sa osoby z regionu wojewodztwa, ktore chcialyby pogadac z drugim "Piratem" zapraszam serdecznie (piszcie na GG, wiadomosci).

W sierpniu planuje wyjazd do 3 miasta (najprawdopodobniej weekend), wiec gdyby sie znalalazly osoby chetne to piszcie.

We wrzesniu (rowniez prawdopodobnie weekend) planuje wyjazd do rodzinki pod Bialystok, gdyby znalazly sie osoby chetne na spotkanie przy kawce to wiecie jak sie kontaktowac.

Pozdrawiam.

Warmińsko-mazurskie/Gdańsk/Białystok

Ja też jestem z Olsztyna, dołączam się i czekam na odzew. Może ktoś jeszcze jest z Olsztyna i spotkamy się w większym gronie?

Warmińsko-mazurskie/Gdańsk/Białystok

Jestem z Białegostoku. Chętnie sie spotkam pogadać. Nigdy nie rozmawiałem z osobami które mają problemy takie jak ja (jednooczność).

Warmińsko-mazurskie/Gdańsk/Białystok

Zagladam na forum bardzo rzadko, wiec przepraszam za nieodpisywanie.

Caroline, nie ma najmniejszego problemu by sie spotkac w Olsztynie. Daj tylko znac gdzie, kiedy i o ktorej => najlepiej GG :)

Tomek pod Bialystok jade w drugiej polowie czerwca, wiec jesli spotkanie nadal aktualne, to prosze o kontakt => najlepiej GG

Warmińsko-mazurskie/Gdańsk/Białystok

spodkanie czemu nie  mozna posiedzieć w miłym towarzystwie pogadać  jestem za   ja jestem z woj.Warmińsko mazurskiego okolice Olsztyna

Re: Warmińsko-mazurskie/Gdańsk/Białystok


etomek20:

Jestem z Białegostoku. Chętnie sie spotkam pogadać. Nigdy nie rozmawiałem z osobami które mają problemy takie jak ja (jednooczność).

 

 Witaj....jestem po zabiegu witrektomii...widzę w 20 %, mieszkam w gdańsku.