MENU

Forum - SZUKAM PRZYJACIÓŁ Z WIELKOPOLSKI

  | 1 | 2 |   następne »

SZUKAM PRZYJACIÓŁ Z WIELKOPOLSKI

SZUKAM PRZYJACIÓŁ Z WIELKOPOLSKI

Twój przypadek wygląda na niestandardowy :) Zaspokoisz moją ciekawość?

Nie za bardzo wiem jak zmienić tu wątek dla posta (jeśli w ogóle się da), sorry dla innych za offtopic :)

SZUKAM PRZYJACIÓŁ Z WIELKOPOLSKI

Zwyczajnie, patrzę ZAWSZE prawym okiem, a lewe czasami zezuje, ale widzę dobrze na oba. Ba na zezujące widzę nawet lepiej ale nie potrafię samoistnie się na nie przełączać ;). Ot, cała ciekawostka:).

SZUKAM PRZYJACIÓŁ Z WIELKOPOLSKI

Dzięki Ci bardzo, dla mnie to nie jest takie całkiem zwyczajne ;)

SZUKAM PRZYJACIÓŁ Z WIELKOPOLSKI

Dlaczego?:)

Re:

Bez odwołania się do truizmów, że większość ludzi widzi inaczej, nie da się tego wyjaśnić ;)

Niezwyczajne/ciekawe z tego powodu, że masz zachowane dobre widzenie w nieużywanym oku, a z drugiej strony że  nie wykształciło Ci się widzenie obuoczne, przy obydwu sprawnych oczach :)

 

SZUKAM PRZYJACIÓŁ Z WIELKOPOLSKI

Taki pech ......;)

SZUKAM PRZYJACIÓŁ Z WIELKOPOLSKI

Ja tez jestem z okolic Poznania:P:P:P i mam 25 latek:P:P

SZUKAM PRZYJACIÓŁ Z WIELKOPOLSKI

Witam, dawno nie wchodziłam na portal.Widzę ,że dużo Nas z Wielkopolski...Pomyślmy tak na serio o jakimś spotkaniu.Pozdrawiam

SZUKAM PRZYJACIÓŁ Z WIELKOPOLSKI

Jestem za spotkaniem ;) Pozdrawiam

SZUKAM PRZYJACIÓŁ Z WIELKOPOLSKI

Jestem za spotkaniem ;) Pozdrawiam

SZUKAM PRZYJACIÓŁ Z WIELKOPOLSKI

To nie daleko ;) Pozdrawiam

SZUKAM PRZYJACIÓŁ Z WIELKOPOLSKI

Witam Poznań :)

SZUKAM PRZYJACIÓŁ Z WIELKOPO



Marta86:
a ja spod Kępna;)pozdrawiam

 

 

Stop dyskryminacji - zmiana zasad wydawania orzeczeń dla pracowników bez widzenia przestrzennego

 

Marta86 -ja popieram petycję -za a ty

 

 http://www.petycje.pl/petycja/11620/stop_dyskryminacji_-_zmiana_zasad_wydawania_orzeczen_dla_pracownikow_bez_widzenia_przestrzennego.html

SZUKAM PRZYJACIÓŁ Z WIELKOPOLSKI

Witam Jarek z Okolic Steszewa ;) przyłączam sie do opcji spotkania jednooczny jestem od pół roku chciał bym kogoś poznać kto też widzi tylko na jedno oko  Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu 1995jarek@wp.pl
  | 1 | 2 |   następne »