MENU

Forum - Spotkania WAWKA :)

  | 1 | 2 |   następne »

Spotkania WAWKA :)

Spotkania WAWKA :)

Ponawiam wątek :)

Pogoda dopisuje więc moglibyśmy się spotkać jeśli są chętni :)

Ja wstępnie proponuje 17 lub 18 sierpnia ale oczywiście może to być każdy inny dzień jaki ustalimy a co do miejsca to może ktoś z was coś zaproponuje.

 Forumowicze zainteresowani spotkaniem proszę o kontakt na maila: 

 nowy136@vp.pl  lub piszcie tu na forum.

Spotkania WAWKA :)

Witam :)

Jestem chyba nie w temacie ....czy już było spotkanie w Wawce czy nie ?

pozdrawiam

Spotkania WAWKA :)

Niestety nie było i również pozdrawiam 

Spotkania WAWKA :)

Moi mili współforumowicze ponieważ wszyscy ciągle są niezdecydowani kiedy się umawiamy w Warszawie to  rzucam hasło W najblizszą niedzielę 22 WRZEŚNIA !!!! jest dzień bez samochodu i jeżdzimy za darmo komunikacja miejską w Warszawie zatem o godzinie 15 czekam na chyętnych pogadać przy schodach ruchomych na starówce NA GÓRZE !! WEWNĄTRZ bo nie wiemy jaka pogoda będzie będę miała kartkę z napisem FORUM kto chętny niech wpada.

a czy byłaby możliwość o 16? ja wcześniej niestety nie dam rady, a chętnie poznam współforumowiczówUśmiech

Spotkania WAWKA :)

oczywiście poczekamy do 16 a jeśli nikt oprócz nas dwóch nie przyjdzie to ja na Ciebie bedę na pewno czekać Do zobaczenia

Spotkania WAWKA :)

To dobry termin i dla mnie, przyjdę Uśmiech

Spotkania WAWKA :)

Kurde z wielką chęcią bym was poznał ale niestety nie dam rady przyjechać 22 września do wawy. Dopiero po 22 października będę mijał czas więc jak będę mijał wpaść do warszawy to dam znać na forum to może też znajdziecie chwile czasu na spotkanie. Pozdrawiam

Spotkania WAWKA :)

Przyjdę, mam nadzieję, że człowiek z Marsa nie będzie kobietom przeszkadzał.

Spotkania WAWKA :)

ja będę o 16, do zobaczenia:)

Spotkania WAWKA :)

hmmm...strasznie załuje!

 

otrzymałam maila  z forum z info o spotkaniu/ ha na forum byłam ponad rok temu(głupio mi).

Niestety już za późno zebym dojechała do Warszawy, mam nadzieję, że ktoś przyszedł na spotkanie i że osoby te umówią sie na następne i ja wtedy mogłabym sie zrehabilitować i przyjść na kolejne/ bardzo bym chciała.

 

Czekam na Wasze relacje  pospotkaniowe.

 

Spotkania WAWKA :)

O qrcze za późno zobaczyłam informacje o spotkaniu :( czy doszło do niego?.....napiszcie jak było :)

pozdrawiam

Spotkania WAWKA :)

spotkanie się odbyło razem nas się zebrały cztery osoby plan terminowy najbliższego jest to przełom pazdziernika i listopada z konkretnym planem gdzie idziemy Dam znać bo wybywam na 3 tygodnie na rehabilitację .Pozdrawiam wszystkich nieobecnych na spotkaniu a przybyłm kolezankom i koledze dziękuję za sympatyczne popołudnie.

Spotkania WAWKA :)

ZGODNIE Z OBIETNICĄ wrześniowa nowych chętnych zapraszamy na spotkanie 29 listopada na godz. 21 idziemy na tzw balety czyli troszkę rozruszać nasze ciałka

Osoby zainteresowane proszę o info na mojego email z profilu na forum to dam znać co i gdzie Pozdrawiam Tancerka

Spotkania WAWKA :)

Super że są już spotkania w wwie :( ja już skończyłem studiowanie w Wwie, teraz jestem w Trójmieście i Toruniu... :(

Spotkania WAWKA :)

Kochani czy juz znane jest Wam miejsce spotkania???

 nie jestem z WAwy i wolałabym wcześniej wiedzieć, zeby sie przygotować, 

i co z godziną, moze na 20 ? 

  | 1 | 2 |   następne »