MENU

Mamy już rok !Dzisiejszego dnia uświadomiłam sobie jak bardzo ważna jest nasza strona. Kiedy prawie 7 lat temu stanęłam przed podobnym problemem co Wy, nikt nie udzielił mi żadnych informacji. Wszyscy tylko rozkładali ręce, kierowali mnie dalej i dalej, do innych lekarzy.
Nie było strony www.jednooczni.org !  W internecie można było na hasło: "proteza oka" znaleźć jedynie wykaz z NFZ na temat  refundacji protez i epiprotez.
W tej chwili nasza strona spełnia ogromną rolę wśród ludzi takich jak my, oraz rodziców dzieci, które są jednooczne. Wiele osób ma w domu internet. Kiedy słyszę o czymś nowym, zaskakującym, coś mnie zachwyci, zasmuci, zaciekawi - szukam w internecie. Gdybym to dziś straciła oko, lub przestała na nie widzieć, nie miałabym już takiego poczucia osamotnienia jak wtedy, przed laty. Bo "wklepałabym" w google odpowiednie hasło i znalazłabym tę stronę.

Właśnie dziś dotarło do mnie, że strona www.jednooczni.org jest takim jakby pomostem łączącym czas szpitalny, albo oczekiwanie na coś nowego w protetyce z zabiegami, wizytami u lekarzy, pracowniami protez. My kierujemy, podpowiadamy do jakich specjalistów można się udać, oni zaś czasem podają adres naszej strony.

 Być może za mało jeszcze zrobiłam ku temu, by było tu więcej przejrzystych informacji, ale wszystko dlatego, że Irek mieszka 150 km ode mnie i ciężko jest nam się zgrać. Nigdy się nie widzieliśmy - a jednak chcemy to robić. Chcemy dawać Wam informację, możliwość poznawania się, dowiadywania się wszystkiego co najnowsze, najkorzystniejsze.
Miałam chwilę załamania. Są takie chwile, kiedy forum stoi, wszystko zastyga, nikt nie pisze. Potem znów przychodzi taki czas gdy dochodzi kilka nowych użytkowników dziennie, przecierają się ścieżki mailowe, dzwoni telefon...


Dziękuję wszystkim nam przyjaznym ludziom,których spotkałam na swojej drodze oraz zaprzyjaźnionym z nami lekarzom i specjalistom. W szczególności, tak od siebie, chciałabym podziękować Panu Andrzejowi Wieremczukowi z Pracowni Protez z ul. Konwiktorskiej w Warszawie. Jest to osoba, która zawsze cierpliwie odpowiada na pytania, ma niesamowity kontakt z pacjentami, oraz po prostu serce.

A Tobie Irku dziękuję, że ruszyłeś ziemię.

Kornelia