MENU

Kochani

Dawno nie było słowa od administratorów. Serwis ma już ponad dwa lata, przybyło wielu nowych użytkowników, napisaliście mnóstwo nowych postów. Dziękujemy Wam za to bardzo. Dziękujemy też za to, że wzajemnie się wspieracie. Jesteśmy tak niszową grupą wśród osób w pewnym sensie niepełnosprawnych, że nie spodziewaliśmy się aż takiego zainteresowania.
Żałujemy, że nie udał się nam zlot w zeszłym roku. Miło byłoby się spotkać i poznać naocznie. Kiedyś z pewnością się to uda.
Bardzo prosimy o przemyślane pisanie postów na forum - wpisywanie tytułu i umieszczanie nowego tematu w odpowiednim dziale. To dzięki temu jest mniejszy bałagan, a my mamy mniej pracy. Prosimy też o wyrozumiałość jeśli chodzi o rejestrację na forum - czasem występują problemy z pierwszym logowaniem. Prosimy też wszystkich, którzy natrafią na jakieś ciekawostki, nowe publikacje dotyczące naszego tematu - o przysyłanie ich na redakcyjną skrzynkę. Forum to kopalnia wiedzy, ale brakuje nam fachowych artykułów.
Kończąc, chcielibyśmy dodać, że bez Was nie byłoby nas, zatem zapraszamy do aktywnego korzystania z forum, przysyłanie swoich sugestii odnośnie naszej wspólnej strony. Nowa szata graficzna wkrótce!