MENU

Forum - Spotkania WAWKA :)

« poprzednie   | 1 | 2 |  

Spotkania WAWKA :)

Spotkania WAWKA :)

Jeśli są tu ludzie z Wawki lub jej okolic to  czy mieli byście ochotę na spotkanie . Jeśli tak to może wspólnie dogadamy sie co do terminu i miejsca :)

pozdrawiam

Spotkania WAWKA :)

Ja jestem z Warszawy i bardzo chętnie spotkam się. Pozdrawiam

Spotkania WAWKA :)

Ja od tygodnia mieszkam w Warszawie i też chętnie się spotkam.:)

Spotkania WAWKA :)

Może macie jakieś propozycje miejsca i daty ?

Spotkania WAWKA :)

Mam wolniejsze weekendy

Spotkania WAWKA :)

Witajcie. To jest moje pierwsze spotkanie z tego typu forum. Nigdy nie spotkałam nikogo (oprocz szpitali) kto ma podobny problem. Chetnie się spotkam z Wami.

Spotkania WAWKA :)

Może najbliższa sobota? 26.02?

Spotkania WAWKA :)

Witam,

 Jestem ciekawa, czy udało Wam się spotkać?

Gdyby ktoś z Was chciał się jeszcze kiedyś zobaczyć, to dajcie znać,  ja bym miała ochotę na takie spotkanie jakby co. :-)

Spotkania WAWKA :)

hejka, ja także jestem z Warszawy i chętnie się spotkam:))

Spotkania WAWKA :)

witam.....coraz więcej chętnych więc moze jakieś propozycje daty i miejsca ....:)

pozdrawiam

Spotkania WAWKA :)

nawet jutro:))

Spotkania WAWKA :)

większości pewnie pasuje weekendowe spotkanie ....bo w tygodniu wiadomo - brak czasu :)

ktoś ma pomysły na miejsce , zeby można było spokojnie pogadać ?

pozdro

Spotkania WAWKA :)

Witam...właśnie się zarejestriowałam i natknęłam się na ten temat.....ja też chętna bym byłą żeby się spotkać bo jestem z W-wy, a w codzinnym życiu nie bardzoi mam z kim pogadać, kto by rozumiał problem jakim jest widzenie świata przez jedno oko:)

Spotkania WAWKA :)

to może 21 lub 22 maj ......weekend ? rezerwujcie czas :)

tylko gdzie i o której ?

Spotkania WAWKA :)

ja w weekend za tydzien czyli 21-22 maj wyjezdzam na wesele....moze jakiś termin czerwcowy?

Spotkania WAWKA :)

Jestem za tym weekendem 21-22, a co do miejsca to proponuje trawkę w parku Skaryszewskim, o ile pogoda dopisze:)) A jeśli nie dopisze to najlepiej jakaś knajpa w Centrum, bo przecież trzeba strzelić kielicha na rozluźnienie atmosfery:)) Jak coś ustalicie to napiszcie do mnie sms, bo ostatnio rzadko tu zaglądam:) 698-184-917.

Pozdrawiam

Pyza

 

 P.S. - Mój numer udostępniam tylko w celach kontaktu osób jednoocznych:*

Spotkania WAWKA :)

wstępnie ustalmy 23 maja...........moze gdzies na Polach Mokotowskich ok 17 ?

co wy na to ?

pozdrawiam

Spotkania WAWKA :)

Ja jestem za:) 23 mi pasuje, z tym że na 17:15-17:20? (nie wiem jak uda mi sie z pracy wyjsć).

Spotkania WAWKA :)

i co z tym spotkaniem .....?

Spotkania WAWKA :)

Hej!!! ja bym była za 23 maja, bo weekend mi odpada...ale może  być też inny dzień. mój nr tel 507 595306. gdybyście coś ustalili to puścicie jakiegoś smsa bo nie bede miala dostepu do neta przez weekend...

jestem za polami mokotowskimi tudzież jakąś knajpką:) jestem otwarta:)pozdrawiam!

Spotkania WAWKA :)

Szkoda, ale niestety ja nie dam rady 23:((( najbliższe wolne mam 25:) ale życzę Wam miłej zabawy:))

 

Buziaki:*

Pyzunia

Spotkania WAWKA :)

Pyzunia nie umówiłysmy się w końcu więc można inny termin wymyslić.....o której tego25 możesz?Ja bym mogła ewentualnie tak około 18. Najlepiej gdzieś w centrum. Jakby co to czekam na odp.może być smsem albo na forum.:) Pozdrawiam

Spotkania WAWKA :)

hejka, może jakiś nowy termin spotkania???jestem za:) nawet może być w ten weekend

Spotkania WAWKA :)

Ja w ten weekemnd też jestem ZA:) Może się w końcu uda....a powiem szczerze że zależy mi na spotkaniu. Miałam ciężkie dni związane zmoim niewidzącym okiem....i może mogłanbym się Was poradziś....Gdzie i dokładnie kiedy Wam pasuje????

Spotkania WAWKA :)

Witam z Radomia

Nie dam rady przyjechać w ten weekend do wawy ale chętnie was poznam w realu. Od następnego tygodnia pasuje mi każdy weekend to gdyby coś to dajcie znać.

Pozdrawiam :) 

Spotkania WAWKA :)

to może 18 - 19 czerwiec Pola Mokotowskie ? To długi termin i może wiecej osób będzie :)

pozdrawiam

Spotkania WAWKA :)

Hej. Jestem cały czas chętna na spotkanie i 18-19 czerwca też spróbuje tak ustawić, żeby być:) Tylko się w końcu zbierzmy do kupy!

Spotkania WAWKA :)

hejka, ja niestety 18, nie mogę , ponieważ mam weselicho poza Wawką

Spotkania WAWKA :)

To może Pola Mokotowskie 19 o godz 18 pod Pub Zielona Gęś ? A tam ustalimy co i gdzie bedziemy robić :))

pozdrawiam

Spotkania WAWKA :)

kochani czyli jest to spotkanie?18-19 czerwca na polach?

Spotkania WAWKA :)

kto chce się spotkać niech bedzie pod Zieloną Gęsią jutro ( czyli 19 ) o godzinie 18 :)

pozdrawiam i do zobaczenia :)

Spotkania WAWKA :)

czy organizujecie jakieś spotkanie w najbliższym czasie w warszawie ? pozdrawiam adam

Spotkania WAWKA :)

coś się dzieje w tym temacie ?

Spotkania WAWKA :)

i jak , komuś udało się już spotkać ?

Spotkania WAWKA :)

Moze w końcu się spotkamy !!!

dawać propozycje !!!

pozdrawaim

Spotkania WAWKA :)

proponuję sobotę za tydzień od dzisiaj, na polach mokotowskich w lolku ? chyba że inny lokal

Spotkania WAWKA :)

Cześć, studiuję w Warszawie, nie znam tam nikogo, może ma ktoś ochotę na spotkanie 25 lub 26 maja? Jestem jednooczny

Spotkania WAWKA :)

cześć ja mieszkam od jakiegoś czasu w Warszawie, więc chętnie się przyłączę:)

Spotkania WAWKA :)

Hej! jak ktos ma ochotę sie spotkac w wawie to piszcie na mejla: cebos1@wp.pl

pozdrawiam

Spotkania WAWKA :)

Witam po długiej nieobecności :) ale widzę ze nic się nie zmieniło

3446 wejścia w ten wątek a spotkania jak nie było tak nie ma :(

może w końcu ustalmy termin i się spotkajmy skoro tyle osób to czyta

Pola Mokotowskie były by chyba dobrym miejscem dla warszawiaków i przyjezdnych z łatwością  znajdą na mapie .Dla większości pewnie weekend był by dobrym terminem . Teraz pytania który weekend ? :)

pozdrawiam

Spotkania WAWKA :)

W niedzielę 15.07.12 będę napewno. Proszę ustalić godz. i dokładiie miejsce.

Spotkania WAWKA :)

hej ja generalnie jestem w każdy weekend, poza przyszłym  tj. 21,22.07 i zawsze chętnie się spotkam, ale nie proponuję żadnego miejsca bo nie znam na tyle Warszawy, pozdrawiam:)

Spotkania WAWKA :)

Hej chętnie przyjadę z Radomia na spotkanie z wami do wawy dajcie znać kiedy a co do miejsca to znam w miarę centrum wawy.

Mi również nie pasuje  tak jak Eelizy 21,22.07 ale nastepny weekend bardzo chętnie. 

Spotkania WAWKA :)

odświeżę trochę temat, umówiłyśmy się się już wstępnie z azile2276 na spotkanie w weekend więc może jeszcze ktoś się do nas przyłączy?

Spotkania WAWKA :)

Ooo.... ja też chętnie się dołączę :)

Spotkania WAWKA :)

Ponawiam wątek :))

czy jest ktoś chętny na spotkanie przy kawce:)) ??

Spotkania WAWKA :)

To teraz ja podbijam temat, czy jest ktoś chętny na spotkanie? Poznanie się?

Spotkania WAWKA :)

Pierwszy chętny jest Uśmiech

Spotkania WAWKA :)

też się chętnie przyłączę:)

Spotkania WAWKA :)

Sympatyczni forumowicze z Warszawy i okolic ale nie tylko czy mielibyście ochotę spotkać się w plenerze na łonie natury nad rzeką -pogadać . popływać w rzece poopalać się .mozecie zabrać swoje drugie połówki a jak ich brak to samemu przyjechać . Można dojechać tam podmiejskim pociągiem. .Co do formuły takiego spotkania wszystko do ustalenia jak tez zależy to od zainteresowania tematem . Mamy LATO więc korzystajmy z pogody bo słońce jest Najlepszym antydepresantem jaki natura wymysliła.

Zainteresowanych proszę o email na mój adres/ jest w profilu ,ale podaję /

tancerka@onet.pl

« poprzednie   | 1 | 2 |