MENU

Początek

Wtorek, 4 grudnia 2007

Mamy już rok !

Dzięki naszej forumowiczce emi, która nam o tym przypomniała mogę z dumą napisać, że serwis Jednooczni kończy dziś okrągły rok.

Dzisiejszego dnia uświadomiłam sobie jak bardzo ważna jest nasza strona. Kiedy prawie 7 lat temu stanęłam przed podobnym problemem co Wy, nikt nie udzielił mi żadnych informacji. Wszyscy tylko rozkładali ręce, kierowali mnie dalej i dalej, do innych lekarzy.

więcej...
Sobota, 28 lipca 2007

Skład zespołu powięszył się o 100% :)

Serwis przestaje być już autorskim projektem jednej osoby, do redakcji serwisu dołączyła Kornelia. Działamy teraz we dwójkę nad tym, aby ta strona była miejscem gdzie osoby jednooczne i niewidzące na jedno oko znajdą informacje, pomoc i możliwość kontaktu.

więcej...
Poniedziałek, 4 grudnia 2006

Start serwisu

Witaj, mam na imię Irek, nie widzę na jedno oko od prawie 20 lat, około półtora roku temu przeszedłem operację usunięcia oka.
Przed zabiegiem miałem trochę obaw, przy tym napotkałem ogromne problemy z brakiem informacji w polskim internecie na ten temat, postanowiłem wówczas, że jeśli moja przygoda skończy się pomyślnie, stworzę serwis www aby pomóc innym osobom które znajdą się w podobnej sytuacji.

więcej...
  1 | 2 |   następne »