MENU

Forum -

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |  
Wszystkie posty użytkownika ronia 73

kontakt

No to serdeczne gratulacje.  Cudowne sa takie dobre wiadomosci.  Szkoda, ze to wszystko ogromnym kosztem zdreowia,   Wszystkiego najlepszego Dziewczyny!!
» przejdź do wątku

Re: Moi drodzy,przepraszam,że pytam ale to ciekawość-czy macie jakieś nałogi?


ronia 73:

Ja nalogowo zajadam slodycze!

 

Mala porawka ostatnio porzucilam slodkie objadanie sie.  Siegam po owoce, czasem kawalka pieczonego nie odmowie no i jak mni bardzo nosi to cos chapsne ale tylko troszke nie to co dawniej.   Polubily ten stan moje spodnietj. fajnie sie luzno zapinaja i moj portfel bo mniej ubywa na slodkosci.

Nadal pozostalo nalogowe czytanie ksiazek to sie nigdy nie zmieni mam nadzieje

» przejdź do wątku

Witajcie

Dobrze to ujete trzeba bylo po baletach w Glorieccie i Krakowiaku ratowac zdrowie w Piascie.    Oba wymienione lokale obecnie po remoncie dalej kwitna i dalej to wszystko zyje swoim zyciem.  

Miejscowi twierdza ze to juz nie to samo co dawniej   ale Iwonicz i Rymanow dalej dzialaja , kuracjusze odstawiaja kule i laski pod sciany i do tanga. Kolezanka moja spiewa tam na dansingach to wiem z opowiadan.   Pozdrawiam i zdrowia zycze!

» przejdź do wątku

Witajcie

Macku czy aby byles kiedys kuracjuszem w Iwoniczu i baletowales w Krakowiaku?
» przejdź do wątku

Triki dla początkującej rodziny?

Ja tez uwazam ze tato Twoj szybko sie przyzwyczai a taka super rodzinka nie pozwoli na zadne stany depresyjne.  Nasza jednoocznosc to nie jakas potworna tragedia.  Jak tatus wydobrzeje to niech dolaczy na forum i kto wie moze  triki ktorych sie obawiasz zacznie opisytac w watku humorystycznym.  Pozdrawki!
» przejdź do wątku

Witajcie

Macku pytanie do Ciebie czy slyszales kiedykolwiek o jakiejs specjalnej szkole w Debicy dla dzieci calkowicie niewidomych gdzie ucza jezyka "Brajla"{nie wiem jak to sie fachowo pisze sorry}  ? Pytam bo oboje jestesmy z Podkarpacia a Debica lezy w granicach naszego wojewodztwa.
» przejdź do wątku

Re: Witajcie


dodektrn:
aha .a gdzie ten doktor ma swoj gabinet ?:> .jezeli mialoby mojeoko wygladac tak jak Macka to sie decyduje na 100% ;p,ale ja mam zarabiste szczescie i pewno beda/by byly komplikacje .

 

dr Dariusz Haszcz   LUXMED

Osrodek Chirurgii Oka  Ul. Radziwiłłowska 5  Lublin

81 53 23 711        to sa moje namiary na dr-a Haszcza swiezo zebrane z sieci

Grzesiu pochwalilam Cie w jakims poiscie i znow zaczynasz narzekac. Pewnego dnia wyswietl wszystkie swoje posty i zobacz jedno wielkie buuu...   Nie przynudzaj tylko bierz sie za siebie!
» przejdź do wątku

kontakt

 Witajcie! Czytam o protezowni i jestem przerazona jak przedmiotowo mozna byc traktowanym. Ja rozumiem , ze lekarz nie moze emocjonalnie podchodzic do kazdego pacjenta, bo pewnie psychicznie by nie wydolil, ale my jako pacjenci jednak wymagamy jakiejs odrobiny zainteresowania i zaangazowania.  Zenujace!

Trzymajcie sie zdrowo dziewczyny !   Aldona wstaw "starsze" zdjecie Rozalii na forum i odezwij sie czasem.  Trzymamy kciuki i zdrowka zyczymy.

» przejdź do wątku

kontakt z RONI 73 i EMI-w sprawie oleju....

Ja tez odpowiem na kazde najdziwniejsze pytanie ale najchetniej na forum. Uwazam ze wszytko moze sie komus przydac a liczba wyswietlen przy watkach oznacza jednak czyjes zainteresowanie  a brak odpowiedzi nie jest niczym zlym.   Powiem podobnie jak kolezanka:    trzymajmy sie jednego watku.   Opcji GG wogule nie uzywam jestem wielbicielka zywego slowa   tu musimy go zastapic pisanym.     

Moim skromnym zdaniem powiedzialam|napisalam juz wszystko co wiedzialam .  Konsekwentnie twierdze, ze tylko lekarz okulista jest w stanie udzielic najpelniejszych odpowiedzi .  Pisz i pytaj ile chcesz .Pozdrawiam

Jak czytam Twoje posty to jak bym siebie widziala tez chcialam na poczatku pytac wszystkich o wszystko   to sa emocje  i do tego jeszcze ciagle zmartwienie co z oczami  bedzie no nie? 

» przejdź do wątku

gorsza ostrosc na jednym oku - jak sie przyzwyczaic, co robic?

Pamietam juz komus pisalam cos podobnego ale sie powtorze:  ja osobiscie uwazam, ze takie widzenie chorym okiem  niby tylko troszke , tylko poczucie swiatla itp itd to troche utrudnia ogolne patrzenie.  Mam jedno oko normalnie widzace i jak mi sie nakladaly na wlasciwy obraz jakies migawki z sasiedniego prawie slepego to to bylo przewalone.

To tak jakby gdzies cos z boku kolo nosa mi migalo albo blyskalo jakos tak sie czlowiek zawracal a co najsmieszniejsze to sie nie raz nawet przestraszylam tych zjaw wygenerowanych przez drugie slepnace oko. tak jakby ci cos nagle przelatywalo obok.   Mowilam o tym mojemu okuliscie to mi powiedzial ze to wrazenie nakladania sie  obrazow znikneloby, no ale skad on obuoczny to  moze wiedziec.  Moim zdaniem mozna o tym czytac ale trudno to sobie wyobrazic.

» przejdź do wątku

JAK DOCHODZI DO ZANIKU GAŁKI OCZNEJ

Z tego co sie orientuje to zanika i zezuje oko niewidzace. Nie chce wypisywac bzdur wiec odsylam na Google  pod haslem zanik galki ocznej albo cos podobnego mozna chyba sie czegos dowiedziec.   Moje oczko akurat po powaznym urazie i wielu interwencjach chirurgicznych zaniklo bardzo wrecz wpadlo do oczodolu tracac przy tym swoj brazowy kolor - albo to zmetnienie rogowki tak wszystko zaslania zero zrenicy, zero cisnienia aczkolwiek reaguje na dotyk i bywa obolale.

Jest to proces dlugotrwaly.  Jedna moja kolezanka po opasaniu ledwie odzyskala wzrok a widac golym okiem pomniejszenie sie oka.   Mysle tez, ze sa rozne stopnie zaniku , bo nawet po wypowiedziach forumowiczow widac, ze tez maja oczka w zaniku ale nie wystarczajacym na zalozenie epiprotezy.     Zawsze mozna zapytac o to "Zjawisko"   swojego okuliste.

» przejdź do wątku

czy macie kogos? :)

No Grzesiu spora zmiana w przekonaniach. Az milo czytac jak teraz Ty przekonujesz innych.
» przejdź do wątku

czy macie kogos? :)

O ile dobrze pamietam to ktos polecal portal randkowy dla nie pelnosprawnych  www. tytez.pl   ja zagladalam z ciekawosci z wiadomych wzgledow nie tworzylam profilu  - Polecam.
» przejdź do wątku

Witam

Trzymaj sie dzielnie mlody czlowieku !   Pewnie my wszyscy  nie wyobrazalismy sobie co bedzie dalej a jakos zyjemy i jest dobrze .  Trzeba poszukac dobrego diagnostyka okuliste i moze czas sam pokaze czy skutki urazu sa naprawde tak fatalne.  Powodzeniaw leczeniu i badz dobrej mysli.. 
» przejdź do wątku

OLEJ SILIKONOWY W OKU

Witam !  Kiedys bylam posiadaczka oleju silikonowego w oku mial on pomoc przytwierdzic siatkowke.Mialam go w oku ok 4 m-cy jak dobrze pamietam bo to bylo 10 lat temu.   Zabiegi podania i usuniecia oleju trwaly krotko ale byly bardzo bolesne.  Pamietam ze po podaniu oleju trzeba bylo lezec na brzuchu do nastepnego dnia rano.  

Mialam to robione w szpitalu akademickim AM w Lodzi przez prof Nawrockiegi i d-ra Dziegielewskiego.  U mnie uraz byl bardzo powazny i specyficzne odwarstwienie tak ze pecherzyki oleju dostawaly sie do tzw. przedniej komory oka i draznily od srodka rogowke.  Bol po prostu straszny samo mi sie plakalo z tego powodu.    Sam zabieg usuwania oleju jest gorszy niz jego zakladanie tak uwazali wszyscy temu poddani.  

 Lekarz nieopatrznie pozostawil mi niewielka ilosc oleju i nawet taki maly babel rozszczepil cie na kilka malutkich kuleczek i masakrowal mi rogowke od srodka.  Na wlasne zyczenie prosilam znajomego okuliste u mnie w Krosnie aby mi po godzinach pracy oddzialu usunal na bloku operacyjnym szalejace babelki z pomoca igly i strzykawki.   Nie sposob bylo nocis epi bo te babelki tam sie przemieszczaly  jak epi ucislaka podczs noszenia rogowke.

 

Z tego co pamietam to zabieg nazywal sie WITREKTOMIA  z podaniem oleju silikowego. W lodzi bylo to wykonywane masowo u cukrzykow z ktorzy mieli schorzenie zwane RETINOPATIA DIABETICA  albo cos podobnego.  

    Tak jak mowie moj uraz byl zbyt powazny i nic nie pomoglo ale podobno dla Prof. Nawrockiego bylam ciekawym przypadkiem i pamietam spore grono stazystow na mojej witrektomii nawet podobno powstal film z zabiegu ha ha.

Cala prawda w przydlugim wywodzie.   O ile dobrze pamietam to temat WITREKTOMIA juz sie pojawial na forum  tylko trzeba uwaznie przewinac watki.  Pozdro!

» przejdź do wątku

Witajcie

Ja zgaduje, ze to lewe ale to czysty strzal - naprawde nie sposob sie kapnac.  Super!
» przejdź do wątku

kontakt

Aldona to ja Róża napislam do Ciebie za pomoca poczty mojego meza i dlatego wyszlo  jacek 33.   Bylam po prostu bardzo o was ciekawa.

   Moim zdaniem dobry pomysl z tymi numerami telefonow i namiarem na Krakow na pewno komus sie to przyda.

Trzymajcie sie cieplutko i zawalczcie o wszystkie mozliwe swiadczenia socjalne dla Rozalki.   Pozdrawiam - prawie imienniczka Rozalki  Róża.

» przejdź do wątku

kontakt

Poszperalam i znalazlam namiar na Profesora WYLĘGAŁĘ o ktorym byl wspominek w watku bielmo rogowki.

 

Okregowy Szpital Kolejowy w Katowicach

ul. Panewicka 65  40-760 Katowice     0 32 252 31 15

 Byl jakis krotki artykul w ktorym miedzy innymi  okreslono tenze szpital jako  NAJWIEKSZY W POLSCE OSRODEK TRANSPLANTACJI ROGOWKI.

Jest podany adres Prywatnego gabinetu w Bielsku - Bialej ale bez nr-u tel.  Edward Wylegała  ul Piastowska 45

Moim zdaniem przez Katowicki nr mozna dostac sie do Profesora  prosic oddzial okulistyczny albo poradnie.

» przejdź do wątku

kontakt

dr Wojciech Hautz

ul. Mokotowska 23 / 1

Warszawa    tel do rejestracji  w godz. 12-18

504 262 041

0 22 621 32 41

» przejdź do wątku

Re: Zaćma


Kornelia:

Mój Dziadzio jak przeszedł tą operację, to powiedział : Nie wiedziałem, że mam taką starą żonę! I takie plamy na rękach!

�miech

 

Kornelia po gadce dziadzia widac ze fajny gosc jest  - tekst nadaje sie do watku humorystycznego ..

» przejdź do wątku

Zaćma

Babcia juz po zabiegu efekt  widoczny zaraz to byla przejrzala zacma po wymianie soczewki od razu odslonila sie zrenica.   ja zaslanialam jej sasiednie oko i sprawdzalam co widzi tym operowanym - nie wiem jak ostro widzi ale rozpoznaje przedmioty ktore widzi przed soba  to superowo.  Teraz gojenie sie  kontrolne wizyty i zapis do kolejki na druga soczewke  u nas w Krosnie sie czeka ponad rok.
» przejdź do wątku

Propozycje zmian na stronie i forum

Jestem za!
» przejdź do wątku

Zaćma

 Zapytam w tym watku czy ktos w waszych rodzinach tj. starsza babcia albo dziadzius po 80r zycia mial robiona operacje wymiany soczewki. 

Pytam poniewaz 85-letnia babcia mojego meza bedzie miala we wtorek zabieg i zastanawia mnie czy w takim wieku wogule jest jakis efekt sensowny.   Moze ktos ma jakas wiedze na ten temat.

» przejdź do wątku

Regulamin i zasady forum

Kornelia jak Juz ustalisz temat aktualnosci konta to rzuc haslo ile ewentualnie wynosilaby skladka na utrzymanie  portalu. Zapytaj Irka o to.
» przejdź do wątku

Regulamin i zasady forum

Ja osobiscie uwazam, ze osoby czytajace watek powinny sie jakos wypowiedziec na tak albo na nie w tej sprawie  to nie jest nic zlego wyrazac swoje zdanie.  
» przejdź do wątku

Regulamin i zasady forum

Moze jakos pasowaloby sie zrzucic grzecznosciowo np. raz na rok jakas symboliczna skladka  przeciez to forum to prawie jak przychodnia lekarska alko namiasta biura porad prawnych  ha ha.  Przykre ze ten zlot sie nie odbyl i Irek zostal obciazony kosztami.  Nie ladnie..

 

» przejdź do wątku

Propozycje zmian na stronie i forum

Kiedys postaram sie poprzegladac i poszukac tych kontaktow   najblizszy tydzien bede mila zajety mocno  Dzieki za odpowiedz.
» przejdź do wątku

Propozycje zmian na stronie i forum

Kornelia ja znow do Ciebie z prosba moze by stworzyc taka informacje z adresami co bardziej znanych i porzadanych okulistow .   Sa juz adresy pracowni protetycznych w jednym miejscu i moze daloby sie tak samo z okulistami . Co o tym sadzicie?
» przejdź do wątku

Regulamin i zasady forum

Mam pytanie do Ciebie Kornelio jesli to czytasz:  Pozwolilam sobie wyciagnac do gory ten temat z samego dolu  i zapytac w tym watku czy Ty i Irek jako moderatorzy a zwlaszcza Irek jalo zalozyciel ponosicie jakies koszty za to forum    to po prostu moja czysta ciekawosc.
» przejdź do wątku

Re: renta socjalna renta inwalidzka ulgi


tomaten:
Witam nie moge znalezc odpowiedzi na pytanie ile trzeba przepracowac aby dostac rente inwalidzka i czy jej wysokosc zalezy od wysokosci skladek (czy jest ograniczenie jezeli chodzi o wysokosc renty

 

Moim zdanie w Twoim przypadku Powiatowy Zespol do spraw orzekania o niepelnosprawnosci       mozna powalczyc o zasilek pielegnacyjny i rente socjalna  -  urazchoroba jest powstala przed 25 rokiem zycia.    Mozesz nasciemniac, ze ci stopien  niepelnosprawnsci potrzebny do zatrudnienia sie im wyzszy stopien niepelnosprawnosci tym korzystniejsze profity dla pracodawcow.

» przejdź do wątku

renta socjalna renta inwalidzka ulgi

Mojej kolezance do konca sierpnia sie konczy status osoby niepelnosprawnej z psychiatrycznym schorzeniem i wlasnie chciala sprobowac pochorowac i potem stanac na normalna ZUS-owska komisje orzecznicza  i starac sie o normalna rente chorobowa  i dowiedziala sie, ze trzeba miec  wypracowane 5 lat okresow tzw. skladkowych 

i jeszcze dodam ze wszelkie zwolnienia lekarskie i dni urlopow bezplatnych podobno skutecznie skracaja te potrzebne okresy skladkowe.   Panie urzedniczki wraz ze swoimi programami komputerowymi  wszystko dokladnie oblicza.    Ja mam rente ZUS-owska powypadkowa jestem zatrudniona w ZPCHR i Zus mnie odbarowuje takimi wyliczeniami.

» przejdź do wątku

renta socjalna renta inwalidzka ulgi

Przegladnij solidnie forum tam juz kiedys pojawialy sie watki renta socjalna ulgi itd itp   Chyba znajdziesz pare odpowiedzi na zadane pytania  ...tylko troche zejdzie z przewijaniem i spradzaniem tematow zakladanych przez forumowiczow   Milej lektury i cierpliwosci zycze.
» przejdź do wątku

Zez

Ja dawno temu tez chcialam korygowac zeza w niewidzacym oku ale moj lekarz mi powiedzial, ze to bolesny zabieg a raczej to co bedzie po nim efektu i tak nie bedzie  podobno poprostu oko niewidzace zezuje.
» przejdź do wątku

NIKOLA POTRZEBUJE POMOCY

Gdzies na forum jest watek " bielmo rogowki"  o ile dobrze pamietam tam jest podane nazwisko i nazwa szpitala w ktorym robiono przeszczep rogowki.  To chyba gdzies na Slasku.  Janie umiem robic tak ze sie wpisuje temat watku na niebieski kolor i klikajac na ten temat od razu sie tam wchodzi.    Mamo Nikoli przewin uwaznie wszystkie tematy na forum i to gdzies bedzie, moze nawet kilka watkow bedzie.  Zdrowia zycze!!!
» przejdź do wątku

moj tata widzi dwie osoby czyli podwujnie

Dawno temu moja znajoma w hucie kontrolerka jakosci  tak zmeczyla wzrok  pracujac na lampie ze zaczela widziec podwojnie i poszla do okulisty pol roku byla na zwolnieniu.    A nie dawno innej kolezanki maz tez widzial podwojnie przedmioty nie mogl trafic reka do uchwytu od kubka tylko lapal obok wolna przestrzen i tez byl okulista jakies krople troche czasu i ostrosc powrocila.    Moim zdanie pytania o podwojne widzenie powinny byc zadawane w gabinecie okulistycznym najpierw a potem mozna sie podzielic spostrzezeniami z innymi.

Nie wiadomo co sie tam dzieje a lampa okulistyczna wszystko wyjasni wraz z okulista.   Zdrowko dla Tatuska...

» przejdź do wątku

Portal randkowy dla osób niepełnosprawnych www.tytez.pl

No przyznac sie kto sie zajestrowal albo zagladal ta te stronke?
» przejdź do wątku

Wątek humorystyczny - porady dla początkujących

Pewnego dnia byl u mnie w domu sasiad hydraulik do zlewozmywaka a mnie jakos draznila epi i postanowilam ja zdjac przemyc i zagladnac do oka.   Nachylilam sie nad pralka aby za pomoca gumowej niebieskiej przyssawki wyjac epi z oczodolu.  

 Bylam bardzo skupiona na tej czynnosci  nie zamknelam drzwi do lazienki byly otware na osciez i moj hydraulik podszedl bezszelestnie do mnie i porosil o miske na kapiaca z syfonu wode.  ja sie przestraszylam i odruchowo podnioslam glowe patrzac na mowiacego do mnie czlowieka -  w danej sekundzie uzmyslowilam sobie ze gosc patrzy na mnie jak na zjawisko a ja patrze na niego z niebieska gumka sporo wystajaca na zewnatrz z mojego oka.  Wiecie jak wyglada taka przyssawka.   Pan wycofal sie do kuchni dyskretnie zapewne zastanowiony co to bylo.

Byla w tym czasie u mnie moja mama jak jej to opowiadalam w drugim pokoju to po prostu plakala ze smiechu i moi wtajemniczeni znajomi tez maja ze mnie ubaw.
» przejdź do wątku

Epi na własnym oku

Violu adres jest w  temacie pracownie protetyczne. Jako tako p. Andrzej to nie okulista tylko protetyk i z wnioskiem podbitym z NFZ trzeba przyjechac. Wniosek na epi wystawia okulista i to chyba okulista ostatecznie decyduje czy twoje oko nadaje sie do zalozenia epi a protetyk to tylko wykonawca zlecenia.

 

Mysle ze jesli jedziesz aby to p. Andrzej Ci doradzal lub odradzal epi to jak bedziesz do Niego sie umawiac na przyjazd to zapytaj czy on sie zajmuje decydowaniem czy tylko wykonaniem.  

Ja bylam w marcu tylko do polerki bo tak wyszlo to nic nie placilam. Powodzenia!

» przejdź do wątku

Re: kontakt


vitaminka83:

ROZA PRZEGRAŁA WALKĘ

29.07-Rozalka straciła drugie oko.Paskuda jak to Kasia pisze,wygrała.

Roza po ściągnięciu opatrunku mówiła by zapalić jej światło.Potem,że nie widzi i ,że będzie widziała,nawet nie wiem co mam jej mówić ,bo to co jej mówię  to niestety jest za malutka by to wszystko zrozumieć.

 

Przeczytalam te wiadomosc rano i caly czas jestem z Wami myslami. Ze scisnietym z zalu gardlem zastanawiam sie dlaczego los bywa tak okrutny. Ja sie pytam czym zawinilo to dzieciatko.? Powodzenia w dalszej drodze!    Usciski   Róża

» przejdź do wątku

Re: Ulubiony film???


Kornelia:
"Dotyk miłości " z Valem Kilmerem.

 

Dzis 21.10  TVN   jest wlasnie ten film.  Goraco polecam wszystkim forumowiczom.    Ja nagrywam na kasete video abym miala na zawsze juz go!

» przejdź do wątku

Epi na własnym oku

Violu  skorzystaj z konsultacji innego okulisty albojak masz czas i peniadze to zmow sobie wizyte u protetyka.  

Ja nie doktor ale zanik oznacza obkurczenie sie galki ocznej i w efekcie jej pomniejszenie w stosunku do zdrowego oka.  Proponuje zajrzenie do google wpisz sobie haslo zanik galki ocznej albo termin  "atrofia" galki ocznej to tez chyba oznacz zanik tylko bardziej fachowa nazwa.   

 Do epi galka musi byc porzadnie zaniknieta bo epi nie wejdzie na nia ladnie i bedzie efekt wytrzeszczu ucisku lub wypadania.    O tym wszystkim juz bylo...

» przejdź do wątku

Epi na własnym oku

Wiolu aby sobie zamontowac epi trzeba, aby galka byla w zaniku albo na immplant.     Na swoim oku epiproteza moim zdanem bedzie ciagle robic kontaktowe zapalenie spojowek - jak by nie patrzyc to cialo obce.. 

Kazdy sobie chwali inny material ile ludzi tyle opini i czasu noszenia i srodkow pielegnacji itd... Wiolu jestes juz dosc dlugo na forum i juz na pewno sporo przeczytalas wypowiedzi, ktore moga byc jednoczesnie dostatecznymi odpowiedziami na twoje watpliwosci.

Moim zdanie powinnas zaczac od wizyty u okulisty i tam zapytac najpierw o wszystko .    Pan Andrzej w warszaskiej protezowni byc moze udzieli ci najlepszych odpowiedzi jak do Niego zadzwonisz.

Czyzbys sie wahala co nosic soczewke czy epi?

» przejdź do wątku

Kto wie?

Kornelia dzieki za podpowiedz.  Faktycznie jest kilka ujec zdjec Naet moja epi sie ladnie ustawila do zdjecia tylko widac bez okularow ze lewe jest troche wieksze.    moze sie zadna pani urzedniczka nie przyczepi.  Zobaczymy!
» przejdź do wątku

Kto wie?

Moi drodzy zapytam stosownie do tematu watku kto wie   czy we wniosku na paszport  w rysopisie obok wzrostu, koloru oczu trzeba w naszym przypadku tj. w moim  w szczegolnosci   podac do wiadomosci , ze jedno oko to proteza?   Jak to jest, jak tam w Waszych paszportach kto wie, kto ma taka sytuacje?    Juz mam schize, bo nie wiem jakie zdjecie jutro odbiore do paszportu gdzie moja epi bedzie patrzyc. Zaplacilam 15 zl szkoda mi bedzie powtarzac tym bardziej, ze nigdy nie bede pewna  w ktora strone sie  "ona "  czy 'ono" ustawi.  Dobre nie?
» przejdź do wątku

Re: Re: głupi problem :)


Kornelia:

dodektrn:

no ja wlasnie mam zamiar isc na studia;p nie wiem jak to bedzie...

kazdy bedzie sie na mnie gapil;/ pewnie nie wytrzymam,ale zobaczymy.

a dziewczyny jak nie bylo tak nie ma;]

 

 Moim zdaniem za bardzo się napinasz. Skup się na innych rzeczach, a nawet się nie obejrzysz, a już będzie się Tobą ktoś interesował.

Wiem, że radzić jest łatwo. Ale ja to wszystko już przerabiałam :D Zaufaj starszej Pani, hehe. 

 

Kornelio moim zdaniem trafilas z odpowiedzia  sedno. Tylko, zeby ten Nasz Grzes posluchał.......

» przejdź do wątku

operacja

Oj chyba Ty bardziej potrzebujesz pomocy niz mama!   Ty nieporadna i przestraszona mozesz tylko grac na nerwach swojej tesciowej.   To tak chyba troche jak  swiezo upieczonan mama 1-szy dzien z noworodkiem w domu.  Powodzenia!   Bedzie spoko!
» przejdź do wątku

operacja

Ja tez uwazam , ze wiele watkow jest jednoczesnie odpowiedzia na watpliwosci zwiazane z operacja i tym co bedzie po niej.

Przemawiaja czasami przez nas niepotrzebne emocje! 

  Zycze ze swojej strony zdrowia dla mamuski  troszke czasu wolnego na czytanie watkow zwiazanych z interesujacymi Cie zagadnieniami.

  Poza tym jak tesciowa opusci szpital i jak bedziecie na kontrolach to na pewno otrzymacie jakies porady pielegnacyjne itd.

Jak przesledzisz forum to spotkasz na pewno watki bez odpowiedzi i to nie kwestia ignoracji tylko byc moze ktos nie czuje sie na silach odpowiadac kompetentnie lub odsyla sie osobe zainteresowana do innych watkow.

» przejdź do wątku

Co was wkurza?

Wkurza mnie nasza matka natura, ktora sprawia ludziom tyle nieszczescia. Politycy przyjada do powaodzian cos poobiecuja i pojada w cholere a ludzie zostaja z tym szambem za przeproszeniem.
» przejdź do wątku

Re: Co was wkurza?


dodektrn:

*ze nie widze na oko + bielmo

*ze kazdy sie patrzy na mnie jak na ufo

*ze nie mam dziewczyny

*ze po zlamaniu nogi w rok przytylem 18 kg (!) i teraz mam 10kg nadwagi,ktora musze spalic

*ze sie bardzo poce,nawet mimo malego wysilku fizycznego

*ze jezeli kiedys bd mial dziewczyne to nie bd mogl z nia chodzic za reke,bo bedzie spocona;p

*ze nie mam pracy

*ze lipnie zdalem mature i mnie nie przyjma na Uniwer.Ekonomiczny

*ze na mojej dzielni praktycznie nie ma dziewczyn

*ze nie ma ladnej pogody w te wakacje tylko pada i pada

moze kiedys jeszcze cos dodam :)

 

Grzesiu wyluzuj!  Na pogode nie masz wplywu   , prace zacznij szukac i badz cierpliwy,   z 18 kg nadwagi zostalo ci tylko 10 tez pewnie niedlugo zleci,    na nadpotliwosc sa jakies nowe tabletki w aptece zapytaj ja nie znam nazwy, 

 jak bedziesz mial spocone dlonie to schowasz reke do kieszeni a kobitka cie wezmie " pod pache",    dziewczyn wszedzie pelno tylko moze ci sie nie trafila jeszcze odpowiednia,     zycze ci znalezc inna uczelnie 

 i do diabla ciesz sie, ze widzisz chociaz na jedno oko.   

 Proponuje zajestrowac sie na termin po wakacjach do jakiegos psychologa albo psychoterapeuty itp.  

Dla rownowagi skresl jakiegos posta w watku  "Co was cieszy"   . Nie badz takim pesymista bo to bije od czlowieka na odleglosc i odstrasza.  Glowa go gory mlodziencze!

» przejdź do wątku

Co was cieszy?

Cieszy mnie spora ilosc postow na forum.

Cieszy mnie moj 4- tygodniowy urlop

Ciesze sie bo jutro rano z moim synkiem jedziemy  w Bieszczady i wlazimy na Wetlińska   ...

» przejdź do wątku
  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |